reklamı kapat

OKO Projesi ICO’nun İlk 3 Gününde 7 Milyon Dolar Topladı

18:42
19 Aralık 2017

Sorumluluk reddi: Bu makale ücretli bir basın bültenidir. Cointürk, aşağıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

14 Aralık tarihinde start alan OKO projesinin ICO’sunda ilk 3 gün itibariyle 7 milyon doların üzerinde yatırım toplandı. OKO, yetişkinlere özel içerik ve hizmetler için dağıtımlı ve % 100 anonim bir altyapı oluşturma amacıyla kuruldu. Herhangi bir hükümet regülasyonunun hiçbir şekilde etkisi altında olmayan OKOIN’in platformda geçerli tek para birimi olması bekleniyor. OKOIN’in bu özelliği, özellikle yetişkin içerik dağıtımının sınırlı olduğu ülkelerde işlevsellik kazanıyor.

Projenin ilk büyük başarısının ardından 7 stratejik yatırım şirketiyle partnerlik anlaşması yapıldı. Bu şirketler arasında en büyük eğlence ve satış kanallarıyla yetişkin websiteleri bulunuyor.

OKOIN projesinin temel ürününün OKO VR başlığı olduğunu söyleyebiliriz. İnteraktif yetişkin videolarının izlenebileceği ürün, projeye özel olarak geliştirildi. Kullanıcılar bu başlığı kullanarak izleme açısı, zoom ve görüş noktasını ayarlayabilir. Platformun video koleksiyonunda an itibariyle 40 farklı türde 500’ün üzerinde +18 video bulunuyor.

ICO’dan toplanan yatırımın sektörün ve VR OKO projesinin gelişimi için harcanacağı belirtiliyor.  Projeyi başlayan s.r.o isimli VR teknoloji şirketi yeni profesyonelleri işe alıyor ve VR ekipmanı ve interaktif platformlara yönelik çalışan uygulama geliştiricileri için yeni iş imkanları sunuyor.

Bunun yanı sıra bu süreci daha da geliştirmek ve kapsamı genişletmek adına projenin bir parçası olarak partnerlik programı başlatılıyor.

OKOIN token’lerini başlangıç fiyatından (1 dolar) almak için son gün 19 Aralık. 20 Aralık’tan itibaren token birim fiyatının 1.80 dolara yükseleceği belirtiliyor.

Projeye dair daha fazla bilgiyi resmi websiteden alabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER