X


OKEx’ten DOGE ve SHIB Çekilişi: 1 BTC ve 10 iPhone 12 Kazanma Şansı

15:41
8 Mayıs 2021

OKEx’te, SHIB/USDT işlemleri bugün 08:40 (TSİ) itibari ile başladı. SHIB/USDT spot işlemleri 8 Mayıs 08:40 (TSİ) itibari ile başlarken, SHIB para çekme işlemleri 10 Mayıs 13:00’da (TSİ) başlayacak.

OKEx’te SHIB listelemesini kutlamak için borsa SHIB vs DOGE oyu kullanan, alım-satım yapan ve para yatıran katılımcılara 1 BTC ödül havuzunu paylaşma ve 10 iPhone 12 telefondan birini kazanma şansı sunuyor.

Etkinlik süresince katılımcılar Topluluk ve Ticaret oylamalarına katılarak “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanabilirler. (Her bir kullanıcı en fazla 3 oy kullanabilir, kampanya sonrasında oylama sonuçları, Topluluk ve Ticaret oylarının toplamına göre hesaplanacak). Oy veren katılımcılar, 1 BTC ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini kazanmak için Taht Kartı çekilişine katılmaya hak kazanacaktır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Topluluk Oyu ve Ticaret Oyu

  1. Topluluk Oyu

Katılımcılar “Kripto Tahtı”nın sahibini belirlemek için oy kullanabilir. Her kullanıcının bir oy hakkı vardır. Katılımcılar burada SHIB için ya da DOGE için oy kullanacaklar.

  1. Ticaret Oyu

Harici adresten SHIB/DOGE yatıran veya SHIB/DOGE işlemi yapan katılımcılar, Ticaret Oyu etkinliğine katılabilirler.

SHIB için oy verin: Katılımcılar harici adresten 50 USDT veya daha fazla net SHIB yatırırsa, SHIB için bir oy hakkı kazanır. Katılımcılar, toplam SHIB/USDT işlem hacmi 200 USDT’ye ulaştığında SHIB için bir oy daha kazanır.

DOGE için oy verin: Katılımcılar harici adresten 50 USDT veya daha fazla net DOGE yatırırsa, DOGE için bir oy hakkı kazanır. Katılımcılar, toplam DOGE/USDT işlem hacmi 200 USDT’ye ulaştığında DOGE için bir oy daha kazanır.

Etkinlik süresi boyunca, katılımcılar hem DOGE hem de SHIB için para yatırır veya işlem yaparsa, ilk işlem yapılan token oy için geçerli olacaktır.

Taht Kartı İçin Çekilişi

Topluluk Oyu ve Ticaret Oyuna katılan katılımcılar, Taht Kartı çekilişine katılmak için maksimum 3 şansa sahip olur.

Taht Kartı Notu:

Elon Kart: Elon Kart

Platin Kart:

SHIB Altın Kart: SHIB

DOGE Altın Kart: DOGE

SHIB Gümüş Kart: SHIB

DOGE Gümüş Kart: DOGE

Şanslı Çekiliş

Topluluk Oyu ve Ticaret Oyu oylama sonuçlarına göre, yukarıdaki gerekli tüm kartları toplayan şanslı katılımcılar, 1 BTC ödül havuzunu paylaşmak ve 10 iPhone 12’den birini  kazanmak için çekilişe katılabilirler.

SHIB Kazanırsa:

Maske + roket + SHIB Altın Kart toplayan ilk 10 katılımcı bir adet iPhone 12 iPhone almaya hak kazanır.

Roket + SHIB Altın Kart + SHIB Gümüş Kart toplayan ilk 100 katılımcı 1 BTC’yi paylaşmaya hak kazanır.

DOGE Kazanırsa:

Misk + roket + DOGE Altın Kart toplayan ilk 10 katılımcı bir adet iphone 12 iPhone almaya hak kazanır.

Roket + DOGE Altın Kart + DOGE Gümüş Kart toplayan ilk 100 katılımcı 1 BTC’yi paylaşmaya hak kazanır

Kurallar:

  1. Katılımcıların, yukarıdaki etkinliklere katılmak için bu sayfadaki “Kaydol” butonuna tıklamaları gerekir, aksi takdirde ödül alamazlar.
  2. Katılımcıların bu etkinlikten yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını (Seviye 2) tamamlamaları gerekir. Alt hesaplar katılamaz.
  3. Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra yedi iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. OKEx, ödül sistemini manipüle etmeye veya aldatmaya çalıştıkları tespit edilirse katılımcıları diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar