X


OKEx’ten 30.000 Dolar Toplam Ödüllü BZZ ve CQT Kampanyası

12:16
24 Haziran 2021

OKEx, 30.000 dolar toplam ödüllü BZZ ve CQT etkinliğini duyuru. Yapılan açıklamalara göre, Etkinlik Dönemi 23 Haziran 15:00 – 3 Temmuz 15:00 (TSİ) olarak kullanıcılar ile paylaşıldı.

BZZ & CQT’nin spot işlemleri OKEx’te listelenmeye başladı. Etkinlik süresi boyunca borsa dışı cüzdanlardan ya da diğer borsalardan gerçekleştirilen her 500 dolar değerindeki BZZ veya CQT para yatırma işlemi, şanslı çekiliş için bir çekiliş hakkı kazandıracak. Her token için maksimum 4 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Bu noktada OKEx, net para yatırmanın pata yatırma işleminden para çekme işlemi çıkarıldıktan sonraki tutar olduğunun özellikle altını çiziyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için bu Kampanya Linkini kullanabilirsiniz.

Yapılan açıklamalara göre etkinlik süresi sona erdiğinde hesabınızda 500 dolar ya da daha fazla tutarda varlığınız olmalıdır.

Şartlar ve Koşullar:

  • Kullanıcıların bu etkinliğe katılımının geçerli olabilmesi için “Register” butonuna tıklanması gerekiyor.
  • İndirim kartından yalnızca bir kez yararlanılabilir.
  • Etkinlik süresi sona erdiğinde hesabınızda 500 dolar ya da daha fazla tutarda varlığınız olmalıdır.
  • Ödüller, etkinlik süresi sona erdikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  • Tekrarlanan IP adresi / cihaz kimliği / para çekme adresi ve dahili transfer gibi işlemleri gerçekleştiren kullanıcılar bu etkinlikteki ödüllerden yararlanamayacaktır.
  • OKEx, herhangi bir anlaşmazlık durumunda son karar hakkını saklı tutar.
  • Bu etkinlik MEA bölgesindeki Türkiye, Irak, Mısır, Suudi Arabistan, BAE, Nijerya, Güney Afrika, Angola, Botsvana, Cabo Verde, Kongo, Eritre, Etiyopya, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Fildişi Sahili’ndeki MEA kullanıcılarına özeldir. Kenya, Madagaskar, Mauritius, Nijer, Sao Tome ve Principe, Güney Sudan, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Zimbabve, Cezayir, Bahreyn, Benin, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Fas, Umman , Filistin, Katar, Ruanda, Senegal, Seyşeller, Somali, Togo, Tunus, Yemen, Kosova kullanıcılarına özeldir.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar