X

OKEx’te Oylamaya Katılın, Ödül Kazanın

11:33
10 Kasım 2021

OKEx, Polkadot topluluğunu ve ekosisteminin gelişmesini teşvik etmek için özel erken oylama ile Polkadot parachain slot müzayedelerini destekleyecek. Kullanıcılar, OKEx’teki slot müzayedelerine sıfır işlem ücreti ile hızlı ve rahat bir şekilde katılabilecek ve kullanıcıların oy verdiği projelerden gelen ödüllerin yanı sıra OKEx’ten DOT ödülleri kazanacaklar.

Erken Oylama Nedir?

OKEx‘in Polkadot parachain slot müzayedelerine verdiği destek, kullanıcıların müzayede resmi olarak başlamadan önce projelere oy vermelerini sağlayacak. Erken oylama sırasında kullanıcılar hem OKEx’ten hem de oy verdikleri projelerden ödül alabilecek. Resmi müzayede başladığında, OKEx kullanıcılar adına oy kullanacaktır.

Not: Erken oylama sırasında oy vermek için kullanılan DOT kilitlenir ve iptal edilemez.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Polkadot slot müzayedesinin açılış zamanı

Polkadot erken oylaması: 3 Kasım 2021, saat 12:00 – 11 Kasım 2021

Polkadot müzayede resmi başlangıcı: 11 Kasım 2021

OKEx erken oylama ödülleri: 100.000 USDT değerinde DOT ödülleri + projelerden ödüller

Süre: 3 Kasım 2021 saat 12:00 – 11 Kasım 2021

Kurallar:

  • Kullanıcılar, müzayede resmi olarak başlamadan önce DOT staking yoluyla projelere oy verebilirler ve OKEx’ten alacakları DOT ödüllerininin yanı sıra oy verdikleri projelerin ödüllerini alabilirler.
  • Ödüller ikiye ayrılır. OKEx’in 100.000 USDT değerindeki DOT Ödülleri, kullanıcıların katılım süresi sıralamasına ve katılım payına göre dağıtılacaktır. OKEx’ten gelen DOT ödülleri, etkinlikten sonraki 10 iş günü içinde kullanıcıların hesabına yatırılacaktır. Proje token ödülleri, token’lar aktarılabilir olduğunda ayrı ayrı dağıtılacaktır.

Erken Oylama Ödül Detayları

Notlar

  • DOT ödüllerinin toplam miktarı, ilgili sıralama düzenindeki paylara göre bölünecek olan 100.000 USDT eşdeğeri DOT’tur.
  • Her projenin ödül planıyla ilgili ayrıntılar için slot müzayede sayfasına bakabilirsiniz
  • Erken oylamaya katıldıktan sonra, stake edilen DOT kilitlenecektir; müzayede başladığında, bir kullanıcının stake ettiği tüm DOT, Polkadot’un resmi kurallarına uygun olarak oy kullanmak için kullanılacaktır.
  • OKEx’ten gelen DOT ödülleri, etkinlikten sonraki 10 iş günü içinde kullanıcıların hesaplarına dağıtılacaktır.

Katılım

Web üzerinden katılmak için üst menüdeki Finansal Hizmetler sekmesine tıklayın ve açılan pencerede Earn’ü seçin. Ardından, “Parachain slot müzayedesi” yoluyla slot müzayede sayfasına girin.

OKEx uygulamasından, ana ekrandan Earn/DeFi’ye dokunun ve ardından “Parachain slot müzayedesi”ne dokunarak slot müzayede sayfasına girin

Slot açık artırma sayfasına hızlı erişim için https://www.okex.com/earn/slotauction adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlara ek olarak devam eden oylamalara, kullanıcılar, OKEx’teki slot müzayedelerine sıfır işlem ücreti ile hızlı ve rahat bir şekilde katılabilecek ve OKEx’ten DOT ödüllerinin yanı sıra kullanıcıların oy verdiği projelerden ödüller kazanabilecekler.

Ayrıca OKEx kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilmek için; rehberli katılım kanallarıyla daha fazla parachain slot müzayedesi projesi hayata geçirmeye devam edecek ve DOT likidite çözümü de yakında geliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar