X


OKEx’te NU ve ALGO Staking’i Başladı!

14:21
31 Temmuz 2021

OKEx, NU ve ALGO stake hizmetini 30 Temmuz 2021 saat 06:00’da başlattı. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile NU ve ALGO stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebileceklerdir.

NU ve ALGO Nasıl Stake Edilir?

Web için: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayınız. Earn sayfasında, NU ve ALGO’yu arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz NU ve ALGO miktarını seçerek Katıl‘a tıklayınız.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi‘ye tıklayınız. Ardından, NU ve ALGO’yu bulmak için arama kutusunu kullanınız veya varlıklar listesini kaydırınız. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz NU ve ALGO miktarını seçerek için Katıl‘a tıklayınız.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar