X


OKEx’te CSPR İşlemi Yapan Kullanıcılar iPhone ve USDT Kazanma Şansı Yakalıyor

15:00
11 Mayıs 2021

Etkinlik Dönemi: Mayıs 11, 13:00 – Mayıs 18, 13:00 (TSİ)

Bu hafta OKEx’te CSPR listelemesini kutlamak için OKEx’e CSPR yatıran veya işlem yapan katılımcılara toplam 70.000 dolar ve 10 iPhone 12 telefon hediye edilecek.

Ödül 1: 20.000 USDT Ödül Havuzu

1. Bu etkinlik süresi boyunca harici bir adresten OKEx’e 100 USDT veya daha fazla değerde CSPR yatıran yeni kullanıcılar 20 USDT almaya hak kazanacak, toplam 10.000 USDT ödül havuzu, net depozitolarının değeriyle orantılı olarak dağıtılacaktır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

2. Harici bir adresten OKEx’e 100 USDT veya daha fazla CSPR yatıran mevcut kullanıcılar, net para yatırma değeriyle orantılı olarak 10.000 USDT ödül havuzunu paylaşmaya hak kazanacaklar.

Ödül Detayları

  • Ödüller = (CSPR net para yatırma tutarı / tüm katılımcıların toplam CSPR net para yatırma tutarı) * 10.000 USDT
  • Net para yatırma hacmi = para yatırma hacmi – para çekme hacmi

Ödül 2: iPhone 12 Çekilişi ve 50.000 USDT Ödül

1. Etkinlik süresi boyunca katılımcılar, toplam CSPR / USDT işlem hacmi 500 USDT’ye ulaştığında çekilişe katılmaya hak kazanacaklar ve hacimleri 500 USDT’nin katına ulaştığında ek şanslar elde edecekler (örneğin, 1.000 USDT’ye, 1 katılma hakkı veya 1.500 USDT’ye üç katılma hakkı vb.). Her kullanıcı, 50.000 USDT ödül havuzu çekilişi için en fazla 5 kez katılabilir.

2. Katılımcılar, toplam CSPR / USDT işlem hacmi 5000 USDT’ye ulaştığında 10 iPhone 12 için çekiliş hakkı elde edecekler

Üyelik ve Katılım İçin 

Çekilişe her yeni katılımda, kullanıcı gerekli işlem hacmini karşıladıktan sonra 20-30 dakikalık bir bekleme süresi olacaktır.

Her kullanıcı ödülü bir kez kabul edebilir. Ödül, çekiliş koşullarına uygun olarak en büyük ödüle göre verilecektir.

Kurallar
1. Katılımcılar, etkinlik süresi boyunca “Register” butonuna tıklamalıdır, aksi takdirde ödül alamazlar.
2. Katılımcıların bu etkinlikten yararlanabilmeleri için fotoğraflı kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir. Alt hesaplar katılamaz.
3. Ödüller, etkinlik bittikten sonra yedi iş günü içinde dağıtılacaktır.
4. OKEx, kötü niyetli hesapları diskalifiye etme ve ödüllerine el koyma hakkını saklı tutar.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar