OKEx Yıl Sonu Hediyelerinin 7. Aşamasını Duyurdu

15:57
23 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, yeni ve mevcut kullanıcılarına OKEx Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin yedinci aşamasını başlatıyor.

Etkinliğin yedinci aşaması, 24 Aralık 2021 saat 06:00’da başlayacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

Projenin yedinci aşaması: GOG/BICO/SKL

Katılım modeli: Flaş Fırsat

Başlangıç ​​saati: 24 Aralık 06:00

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlara katılmak için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx Earn, BICO ve GOG staking hizmetini 24 Aralık 2021 saat 06:00’da başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile BICO ve GOG stake edebilecek ve karşılığında getiri kazanabilecekler.

BICO ve GOG Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, BICO’yu ve GOG’u arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz BICO ve GOG miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn’ye dokununun. Ardından, BICO’yu ve GOG’u bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz BICO ve GOG miktarını seçerek Katıl’a dokununun.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar