OKEx Yıl Sonu Hediyelerinin 4. Aşamasını Duyurdu

10:55
14 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, yeni ve mevcut kullanıcılarına OKEx Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin dördüncü aşamasını başlatıyor

Etkinliğin dördüncü aşaması, 14 Aralık 2021 saat 06:00’da piyasaya sürülecek olan ekosistem kripto varlıkları için olacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

Etkinliğin dördüncü aşaması ekosistem kripto varlıkları: TRX/LAT/NEAR/NULS/NEO

Katılım modeli: Flaş Fırsatlar

Etkinlik başlama tarihi: 14 Aralık 2021 saat 06:00

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar