X


OKEx VIP Karnavalı: Ücretsiz Deneme Sürümü Daha Yüksek VIP Seviyesine Yükseltildi

10:18
16 Temmuz 2021

Kripto para borsası OKEx, VIP kullanıcıları ile arasındaki bağı güçlendirmek için MEA bölgesinde OKEx VIP Karnavalı etkinliğini kullanıcıları ile buluşturuyor. Başka bir borsada VIP kullanıcısıysanız veya aşağıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız OKEx VIP Club’a katılabilir ve birden fazla ayrıcalıkla sorunsuz işlemlerin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

OKEx VIP’nin sunduğu Avantajlar

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Borsa VIP kullanıcı olmanın avantajlarını ise şu şekilde sıralıyor:

OKEx VIP Karnavalına Kimler Katılabilir?

Aşağıdaki koşullardan herhangi birini karşılayabildiğiniz sürece VIP programımıza başvurabilirsiniz:
A. OKEx’te 50.000 dolardan fazla hesap bakiyesi bulunanlar
B. Diğer borsalarda VIP kullanıcı olanlar
C. A veya B gereksinimlerini karşılayabilecek arkadaşlarını davet eden kullanıcılar

OKEx VIP Karnavalına Nasıl Başvurulur?

VIP kullanıcısı olmak için gereksinimleri karşılayabiliyorsanız veya gereksinimleri karşılayabilecek arkadaşlarınız varsa borsanın VIP yöneticisi ile iletişime geçebilirsiniz. Borsa kullanıcılar en kısa sürede dönüş yapılacağını ifade ediyor.
E-mail: serdar.serdengecti@okex.com
Telegram: @serdarfs_OKEx
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar