X


OKEx, UEFA Avrupa Kupasını Kutlamak İçin Yeni Etkinliğini Duyurdu

21:28
11 Haziran 2021

Kripto para piyasasının hareketliliğine şu sıralar UEFA Avrupa Kupasının hareketliliği de eklenmek üzere. OKEx ise futbol veya kripto para sektörü ile ilgili olanların yanı sıra hiç ilgisi bulunmayanların da dikkatini çekebilecek bir etkinlik düzenliyor. OKEx, topluluktaki herkesin UEFA Avrupa Kupasının duygularını hissedebilmesini sağlayacak bir imkan sunuyor.

Dev kripto para borsası, arkadaşlarını OKEx’e para yatırmaya, alım satım yapmaya veya direkt platforma davet eden kişilerin birbirinden eşsiz ödüller kazanabileceği etkinliğini duyurdu. OKEx’in son kampanyasında ise bir iPhone 12 (256GB) akıllı telefonun yanı sıra 100.000 dolarlık ödül havuzundan da pay elde etme şansı tanıyor.

Dikkat: biletlerin gözükmesi 5-10 dakika sürebiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ödül detayları:

Kayıt olanlar için ödüller USDT olarak ödenmektedir.

“Rebate card” ifadesi, alım satım ücretlerine yönelik indirimleri kapsamaktadır.

Çekilişe katılmak için ne yapmak gerekiyor?

  1. Çekilişe katılmak için kayıt olup, temel kimlik onay 1 seviyesini geçmek gerekiyor.
  2. Arkadaşını davet edip çekilişe 1 giriş hakkı daha kazanabilirsiniz ancak bu imkan sadece 5 kere kullanılabilir.
  3. Level 2 kimlik doğrulamasını (kimlik ve fotoğraf) ve Level 3 (sorumluluk reddi) kimlik doğrulamasını tamamlayarak çekilişe girmek için 1 hak daha kazanın.
  4. Spot alım satım için ise bu şartlar önemli:
  • Yeni kullanıcılar: Spot piyasadan yaptığınız 100 dolarlık her alım satım için çekilişe 1 giriş hakkı daha kazanıyorsunuz. Toplamda bu yolla 4 giriş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Mevcut kullanıcılar: Spot piyasadan yaptığınız 150 dolarlık her alım satım için çekilişe 1 giriş hakkı daha kazanıyorsunuz. Toplamda bu yolla 4 giriş hakkı kazanabilirsiniz.
  • Türev alım satım için (swap, vadeli işlem sözleşmesi, opsiyon): Aşağıda yer alan ticari hacim rehberini inceleyerek çekilişe girmek için kaç hakkınız olacağını inceleyebilirsiniz.

Swap işlemler için:

a) 2.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

b)10.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

c)20.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

Vadeli işlemler:

a) 2.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

b)10.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

c)20.000 dolar – 1 çekiliş hakkı.

Çekilişteki Şansınızı Nasıl Arttırabilirsiniz?

  1. Kampanya süreci boyunca desteklenen kripto paralardan birisi ile en az 200 dolarlık para yatırın ve 1 ekstra çekiliş hakkı daha kazanın.
  2. Kampanya süreci boyunca arkadaşlarınızı aşağıdaki seçeneklerden birisini yapmaya davet ederek daha fazla ödül kazanabilirsiniz:

a) Spot alım satımda 400 dolarlık hacim – 2 çekiliş hakkı

b) Türev ürün alım satımında 6.000 dolarlık hacim (swap, vadeli, opsiyon) – 3 çekiliş hakkı kazanın.

OKEx EuroCup 2021 Mini Kampanyaları

OKEx EuroCup 2021 mini kampanyalarına katılarak ek ödüller kazanabilirsiniz:

A.Take OKEx to Euro Cup
B.OKEx | Euro Crypto Cup |
C.Tahmin Oyunu

Bütün futbol severler ve kripto para yatırımcıları etkinliğe davetlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar