X


OKEX, Türkiye’deki Kullanıcılara Özel Sıfır Komisyon Ücreti Kampanyasını Duyurdu

19:36
5 Şubat 2021

OKEx kripto para borsası Türkiye içerisindeki kripto para yatırımcılarını ödüllendirmek için 2 hafta boyunca sürecek sıfır komisyon kampanyasını başlattı. Bu kampanya tamamen Türkiye’deki kullanıcılara özel olarak yapıldı ve 4 Şubat 10.00 itibarıyla başlayıp, 18 Şubat 11.59 saatine kadar devam edecek.

Türkiye’deki yatırımcılar için ilk defa ve kısıtlı bir süre boyunca yapılacak olan kampanya kullanıcılara önemli fırsatlar sunuyor. Bunlar arasında spot, marjin ve türev dahil herhangi bir alım satım ücretini hiçbir komisyon olmadan yapabilme imkanı yer alıyor. Kullanıcılar bunu yapabilmek için ise kampanyalar sayfasındaki “Kaydol” sekmesine tıklamaları yeterli olacaktır.

OKEx bu etkinliğin bir parçası olarak borsaya para yatıran ve kripto para alım satımı yapan kullanıcıları da 80 dolara kadar ödüllendirecek ve farklı ödüller dağıtacak.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

OKEx’in Sundukları

OKEx, kripto para sektörünün en tanınan ve aktif borsalarından birisi olarak biliniyor. 1,5 milyar dolardan fazla günlük Bitcoin ticari hacmine sahip olan OKEx, alım satım için gelişmiş araçlar ve imkanlar sunmakta. Kullanıcılar istedikleri işlem çiftini hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla alıp satabilmekte.

OKEx aynı zamanda önde gelen birçok kripto para birimini ve işlem çiftini piyasaya göre en düşük işlem ücretleri ile sunmakta. Turkiye’deki kullanıcılara yönelik bu etkinlik esnasında ise OKEx’in işlem ücretlerinin tam anlamıyla sıfıra düşeceği biliniyor. Bu da OKEx’i dünyanın en uygun maliyetli dijital para borsası haline getiriyor.

OKEx’in İşlem Ücreti Etkinliğine Katılma Şartları

Bu kampanya özellikle OKEx’in alım satım hizmetlerini denemek isteyen Türkiye’deki kripto para yatırımcılarına özel olarak hazırlandı. Etkinlik süresince işlem ücretleri normaldeki gibi alınmaya devam edilecek ancak kampanya bittikten 7 gün sonra bütün indirimler yansıtılacak.

Etkinlik kurallarına göre sadece yeni kullanıcılar buna katılabilir ve farklı hesap kullanma gibi hileli yollar tespit edilmesi durumunda kullanıcılar etkinlikten diskalifiye edilir. Kayıt olmak ve katılım hakkı kazanmak için OKEx üyeliği açıp KYC’nin ilk aşamasını doğrulamak yeterli olacaktır. Buna ek olarak VIP ve API kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanma hakkına sahip değil.

OKEx’in Türkiye’ye özel işlem ücreti kampanyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi duyuru kanalına veya OKEx’in Türkiye Telegram kanalına girebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar