Reklam

OKEx, Spot Ticaret İçin Karura’nın Yerel Varlığı KAR’ı Listeliyor

17:04
21 Temmuz 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, KARURA’nın yerel kripto varlığı olan KAR’ın spot ticaret piyasasında listeleneceğini duyurdu.

KAR işlemleri aşağıdaki programa göre başladı:

1. KAR para yatırma işlemleri 20 Temmuz TSİ 14:00′de açıldı.

2. KAR/USDT için spot ticaret 20 Temmuz TSİ 15:00′de açıldı.

3. KAR para çekme işlemleri 22 Temmuz TSİ 13:00’te açılacak.

Not: OKEx, alım satımı açtıktan sonra kullanıcıların satın alma miktarlarını sınırlayacaktır. Limit, açılıştan sonraki bir saat içinde 5.000$’a, bir saat sonra 10.000$’a, bir saat 30 dakika sonra 20.000$’a yükseltilecektir ve 2 saat 30 dakika sonra limit kaldırılacaktır.

Karura Nedir?

Karura, -tümünü mikro gas ücretleri ile – swap, borç alıp-verme, ödül kazanımı ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak hepsi bir arada bir DeFi platformudur.

Varlık adı: KARURA

Kısaltma: KAR

Toplam arz: 100.000.000 KAR

Dolaşımdaki Arz: 37.000.000 (1. yılın sonu)

Bunun dışında, Kusama parachain slot müzayedeleri için OKEx erken oylama lansmanı sırasında tüm Karura destekçileri, sınırlı sayıda bir “OKEx Karura NFT”’si alacaklar. (kampanya kuralları: https://www.okex.com/support/hc/en-us/articles/4402613332237)Lütfen aşağıdaki formu 27 Temmuz’a kadar doldurun, NFT’nin gözden geçirilmesi tamamlandıktan sonra adresinize gönderilecektir.

https://forms.gle/MNEf1wsyb3bJpVEp7

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar