X


OKEx, Spot İşlemlerde Adventure Golds’un Yerel Varlığı AGLD’yi Listeliyor

11:45
6 Eylül 2021

Yapılan son açıklamalara göre OKEx, spot işlemler piyasasında Adventure Golds’un yerel kripto para varlığı olan AGLD’nin listeleneceğini duyurdu.

AGLD işlemleri  aşağıdaki programa göre listelenecektir:

  • AGLD para yatırma işlemleri 3 Eylül saat 10:00’da başladı.
  • AGLD/USDT için spot işlemleri 3 Eylül saat 12:00‘de başladı.
  • AGLD para çekme işlemleri 6 Eylül saat 13:00’te başlayacak.

Loot, on-chainde (zincir üstü) oluşturulan ve depolanan macera eşyasıdır. Adventure Gold, topluluk tarafından başlatılan Loot projesi için bir yönetişim tokenıdır. Tüm Loot sahipleri bir çanta AGLD tokenı talep edebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Varlık Adı: Adventure Golds

Kısaltma: AGLD

Toplam Arz: 70.120.001

Dolaşımdaki Arz: 70.120.001 (03.09.2021)

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar