X


OKEx, Spot İşlemler İçin Radio Caca’nın RACA Token’ını Listeleyecek

13:11
7 Aralık 2021
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKEx, spot işlem piyasalarında RACA token’ın listeleneceğini duyurdu.

OKEx‘te RACA işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • RACA yatırma işlemleri 7 Aralık 2021 saat 10:00’da başladı.
  • RACA/USDT için spot işlemler 7 Aralık 2021 12:00’de başladı.
  • RACA çekme işlemleri 8 Aralık 2021 saat 13:00’de başlayacak.

Radio Caca şu anda Ethereum ve OEC’de para yatırma ve çekmeyi destekliyor, Binance Smart Chain önümüzdeki hafta yatırma işlemleri için hazır olacak.

Radio Caca, Universal Metaverse için yerel varlıktır. Radio Caca aynı zamanda “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir. USM Lab, USM ve P2E blok zinciri oyunu Metamon’un yaratıcısıdır. Universal Metaverse (USM), kullanıcıların arazi sahibi olabileceği, mağazalar ve sanat galerileri gibi binalar inşa edebileceği, oyun oluşturup oynayabileceği bir 3D Planet sanal dünyasıdır.

Varlık adı: Radio Caca

Kısaltma: RACA

Toplam Arz: 443.478.491.084

Dolaşımdaki Arz: 181.850.767.347

(7 Aralık tarihli veriler, kaynak: CoinGecko)

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar