OKEx, Spot İşlemler İçin Moonbeam Network’ün GLMR Token’ını Listeliyor

13:00
11 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, Moonbeam Network’ün GLMR token’ının spot piyasalarında listeleneceğini duyurdu.

GLMR işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • GLMR yatırma işlemleri 11 Ocak 2022, saat 13:00’de başladı.
  • GLMR/USDT için spot işlemler 11 Ocak 2022, saat 14:00’de başlayacak.
  • GLMR çekme işlemleri 13 Ocak 2022, saat 13:00’de başlayacak.

Glimmer (GLMR), Moonbeam ağının utility token’ıdır, Moonbeam, Polkadot’ta Ethereum uyumlu, akıllı sözleşmeli bir parachain’dir. Polkadot ağının sağladığı paylaşımlı güvenlik ve birlikte çalışabilirlikten yararlanır. Moonbeam, Ethereum geliştiricileri için en pratik geliştirme ortamını ve en zengin geliştirici entegrasyonları setini sunmayı hedefliyor ve bu da onu Polkadot ekosistemi üzerinde en kolay geçiş platformu haline getiriyor.

Varlık adı: Glimmer (Desteklenen Ağ: Moonbeam)

Kısaltma: GLMR

Toplam Arz: 1.000.000.000

Staking ile birlikte, OKEx Earn, %105 YGO ile GLMR için Flaş Fırsat başlatacak.

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlar için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar