X

OKEx, Spot İşlemler İçin Immutable X’in IMX Token’ını Listeliyor

12:15
8 Kasım 2021

OKEx, spot işlem piyasasında IMX token’ın listeleneceğini duyurdu.

IMX işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • IMX yatırma işlemi 5 Kasım saat 14:00’de başladı.
  • IMX/USDT için spot işlemler, 5 Kasım saat 16:00’te başladı.
  • IMX çekme işlemi 8 Kasım saat 13:00’de başlayacaktır.

Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Immutable X, NFT’ler için bir Layer-2 çözümüdür ve eşler arası ticaret için sıfır işlem ücreti sağlar. Layer-2 çözümü olduğu için Ethereum’un güvenliğini kullanır. Bu sebeple kullanıcıların parola ve dijital varlıkları, kullanıcıların kontrolünde kalmaya devam eder. IMX, Immutable X’in utiliy token’ıdır ve sahip olan kullanıcıların stake ödülleri almasına, işlem ücreti ödemesine ve yönetim konularında oy kullanmasına olanak tanır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Varlık adı: Immutable X

Kısaltma: IMX

Toplam Arz: 2.000.000.000

Dolaşımdaki Arz: 274.437.352

(5 Kasım tarihli veriler, kaynak: Immutable X)

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar