X

OKEx, Spot İşlemler İçin Harmony’nin ONE Token’ını Listeliyor

13:12
6 Ocak 2022
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKEx, Harmony’nin ONE token’ının spot işlem piyasalarında listeleneceğini duyurdu.

OKEx‘te ONE işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • ONE yatırma işlemleri 6 Ocak 2022, saat 10:00’da açıldı.
  • ONE/USDT için spot işlemler 6 Ocak 2022, saat 13:00’de açıldı.
  • ONE çekme işlemleri 7 Ocak 2022, saat 13:00’de açılacak.

Harmony, merekziyetsiz uygulamalar için hızlı ve güvenli bir blok zinciridir. Harmony’nin ana odak noktası, ölçeklenebilirlik elde etmektir. “Makineler, işlemler ve depolamayı her üç yönde doğrusal olarak ölçeklendirerek”, yalnızca node’ları değil, ağ olaylarını da küçük parçalara böler.

Harmony’nin ölçeklenebilirlik için uyguladığı bu işlem, Doğrulanabilir Rastlantısal İşlevler (Verifiable Random Functions) tarafından güvenli ve rastlantısal durum paylaşımı avantajı sağlar.

Harmony, Efektif Proof-of-Stake konsensüs mekanizması, merkezileştirmeyi daha da azaltmak için Pratik Bizans Hata Toleranslı (Practical Byzantine Fault Tolerant) konsensüs mekanizmalarını yenilerken, stake delegasyonunu, ödül birleştirmeyi ve double-sign slashing’i destekler.

Varlık adı: Harmony

Kısaltma: ONE

Toplam Arz: 13.156.044.839

Dolaşımdaki Arz: 11.577.201.975

(6 Ocak tarihli veriler, kaynak: CoinGecko)

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar