OKEx, Spot İşlemler İçin Gods Unchained’i (GODS) Listeliyor

17:56
30 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, spot ticaret piyasasında GODS’nin listeleneceğini duyurdu.

GODS işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacaktır:

GODS para yatırma işlemleri 29 Ekim saat 08:00’de başladı
GODS/USDT için açık artırma 29 Ekim saat 12:00’de başladı
GODS/USDT için spot ticaret, 29 Ekim saat 12:20’de başladı
GODS para çekme işlemleri, 2 Kasım 12:00’de başlayacak.

Gods Unchained, oyuncular arasında destansı düellolara sahip, ücretsiz bir oyna-kazan, fantezi kart ticareti oyunudur. Oyun, Ethereum blok zincirini kullanır, böylece oyuncular, ERC-721 standardında NFT’lere dönüştürülebilecek öğeleri üzerinde gerçek dijital mülkiyete sahip olur. Oyuncular, oyunda kazandıkları eşyalarını gerçek parayla satabilir, bunları Gods Unchained’de kullanabilir ve hatta üçüncü taraf oyunlara ve araçlara yerleştirebilir. Bu, Gods Unchained’i ana akım oyunlardan tamamen farklı kılıyor.

Varlık adı: Gods Unchained

Kısaltma: GODS

Toplam Arz: 500.000.000

Dolaşımdaki Arz: 22.976.190

Duyuru:

GODS ticarete bir açık artırma açılışı ile başlayacaktır. Açılışta gözükecek Son Açılış Fiyatının “Gösterge Açılış Fiyatı” olduğunu unutmayın.

(Not: OKEx uygulamasının sürüm sorunu nedeniyle, ekranın sağ üst köşesinde gösterilmesi beklenen Gösterge Açılış Fiyatını, uygulamanın bazı sürümleri gerçek zamanlı olarak listeleme esnasında göstermeyecektir)

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar