X


OKEx, Spot İşlemler İçin GAL ve TRA’yı Listeliyor

20:00
9 Nisan 2021

OKEx, Galatasaray Taraftar Token (GAL) ve Trabzonspor Taraftar Token’ı (TRA) listelendiğini duyurdu ve bundan mutluluk duyuyor. GAL ve TRA işlemleri aşağıdaki programa göre listelenecektir:

1. GAL & TRA yatırma işlemleri 9 Nisan saat 13: 00 TSİ’de açılacaktır.
2. GAL / USDT ve TRA / USDT için spot işlemler 9 Nisan saat 14: 00’de TSİ’de açılacaktır.
3. GAL ve TRA para çekme işlemleri 13 Nisan saat 13: 00 TSİ’de açılacaktır.

Hem GAL hem de TRA, Chiliz platformu için taraftar tokenlar’ıdır. Her bir taraftar token’ı bir spor takımını veya kulübü temsil eder ve sahiplerine oylama ve üyelik gibi çeşitli haklar verir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Varlık adı: Galatasaray Taraftar Token
Kısaltma: GAL
Piyasa değeri: 32,945,756 $
Toplam arz: 10.000.000 GAL
Dolaşımdaki arz: 3.507.572 GAL

Varlık adı: Trabzonspor Taraftar Token
Kısaltma: TRA

Ayrıca, OKEx’e GAL / TRA yatıran veya işlem yapan kullanıcılar etkinliğe katılmaya hak kazanacak. Kazananlar, iPhone12 ödül havuzunu paylaşma ve imzalı forma kazanma şansına sahip olacak.

Etkinlik Dönemi: 9 Nisan 16:00 TSİ – 23 Nisan 16:00 TSİ

Ödül 1: iPhone12 çekilişine katılmak için para yatırın ve işlem yapın

Ödül 2: 50 dolarlık ekstra ödül için arkadaşlarınızı davet edin.

Promosyon ayrıntıları için tıklayınız !

Bu listemeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKEx Telegram grubunda veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar