X


OKEx, Spot İşlemler İçin dYdX’in Yerel Varlığı DYDX’yi Listeliyor

15:07
8 Eylül 2021

Yapılan açıklamalara göre OKEx, spot işlem piyasasında dYdX’in yerel kripto para varlığı olan DYDX’in listeleneceğini duyurdu. Bu noktada dYdX’in ilk olarak OKEx’te listeleneceğini belirtmek gerekiyor.

DYDX işlemeleri aşağıdaki programa göre listelenecek:

  • DYDX para yatırma işlemleri 8 Eylül saat 12:00’de başladı.
  • DYDX/USDT için spot işlemler 8 Eylül saat 19:00‘da başlayacak.
  • DYDX para çekme işlemleri 10 Eylül saat 13:00’te başlayacak.

OKEx, işlem açıldıktan sonra DYDX’e geçici satın alma limitleri koyacak. Açılıştan sonraki bir saat içinde her kullanıcı için limit 10.000 dolar olacaktır. Bir saat sonra 20.000 dolar, bir saat otuz dakika sonra da 40.000 dolara yükseltilecektir. Satın alma limitleri iki saat otuz dakika sonra kaldırılacaktır.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tüm DYDX ticaret çiftlerinde SIFIR işlem ücreti olacak. Taker (piyasa alıcı) ve Maker (piyasa yapıcı) ücretleri hem normal hem de profesyonel kullanıcılar için bir ay boyunca sıfır olacak. Bu sıfır işlem ücreti çiftlerinin işlem hacmi, işlem hacmi seviyenize göre hesaplanmayacak.

dYdX, marj işlemleri ve spot işlemlerin yanı sıra borç verme ve borç almayı destekleyen merkezi olmayan borsadır. dYdX’in yatırımcıları arasında Paradigm, A16Z, Polychain ve Coinbase CEO’su Brian Armstrong yer alıyor. dYdX ayrıca, Starkware tarafından desteklenen Layer-2’de perpetualsı başlattı. 7 Eylül itibariyle de işlem hacmi 19 milyar dolardır.

Varlık Adı: dYdX

Kısaltma: DYDX

Toplam Arz: 1.000.000.000

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla borsa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar