X


OKEx, Spot İşlemler İçin ConsitutionDAO’nun PEOPLE Token’ını Listeleyecek

14:23
26 Kasım 2021

OKEx, spot işlem piyasalarında PEOPLE token’ın listeleneceğini duyurdu.

PEOPLE işlemleri OKEx’te aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • PEOPLE yatırma işlemleri 26 Kasım saat 09:00’da başladı.
  • PEOPLE /USDT için spot işlemler 26 Kasım 13:00’de başladı.
  • PEOPLE çekme işlemleri 29 Kasım saat 13:00’de başlayacaktır.

ConsitutionDAO’nun amacı, Sothby’s’de ABD Anayasasının nadir bir kopyası için düzenlenen müzayedeyi kazanmaktı ve kripto dünyasını destek için çağırdı. ConsitutionDAO hızla 17437 katılımcıdan destek buldu ve geliri 47 milyon doları aştı. PEOPLE, ConstitutionDAO’nun ekosisteme katkıda bulunanlara verdiği token’dır ve müzayedeyi kazanamamasının ardından topluluğa ait bir token haline gelmiştir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Varlık adı: ConsitutionDAO

Kısaltma: PEOPLE

Toplam Arz: 4.565.078.206

(26 Kasım tarihli veriler, kaynak: Etherscan)

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar