Reklam

OKEx, Spot İşlemler İçin Bloktopia’nın BLOK Token’ını Listeliyor

22:09
19 Kasım 2021
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKEx, spot işlem piyasasında BLOK token’ın listeleneceğini duyurdu.

BLOK işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • BLOK yatırma işlemleri 19 Kasım’da saat 11:00’de başladı.
  • BLOK/USDT için spot işlemler 19 Kasım saat 14:00’de başladı.
  • BLOK para çekme işlemleri 22 Kasım saat 13:00’de başlayacak.

OKEx yaptığı açıklamalarda Bloktopia’yı, 21 milyon Bitcoin’i referans olacak şekilde 21 seviyeden oluşan bir gökdelen olarak tanımlıyor. Token sahipleri Bloktopyalılar olarak bilinir. Bir hub olarak konumlanır ve her seviyedeki kripto deneyimine açıktır. Bu merkez sayesinde kullanıcılar ilk kez kripto hakkında bilgilere ve sürükleyici içeriklere tek bir yerden erişebilecekler. Bloktopyalılar, emlak sahipliği, reklam geliri, oyun oynama, ağ oluşturma ve çok daha fazlasıyla gelir elde edebilecekler. Bloktopia, dünyanın en gelişmiş gerçek zamanlı 3D Creation Engine’ini kullanarak çarpıcı görselleştirmeler ve kullanıcı deneyimleri yaratır.

Varlık Adı: Bloktopia

Kısaltma: BLOK

Toplam Arz: 200.000.000.000

(19 Kasım tarihli veriler, kaynak: Coingecko)

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar