X

OKEx, Spot İşlemler İçin APENFT’in NFT Token’ını Listeleyecek ve NFT Staking’ini Başlatacak

15:50
11 Kasım 2021

OKEx, spot işlem piyasasında NFT token’ın listeleneceğini duyurdu.

NFT işlemleri aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • NFT yatırma işlemleri 11 Kasım 10:00’da başladı.
  • NFT/USDT için spot işlemler, 11 Kasım saat 13:00’de başladı.
  • NFT çekme işlemleri 12 Kasım saat 13:00’de başlayacak.

APENFT, blok zincirindeki sanat eserinin NFT olarak kaydedilmesini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Protokol, TRON blok zinciri tarafından sağlanan altyapı üzerine inşa edilmiştir ve ayrıca Ethereum blok zincirinden ve BitTorrent Dosya Sisteminden (BTFS) yararlanır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Varlık Adı: APENFT
  • Kısaltma: NFT
  • Toplam Arz: 999.990.000.000.000
  • Dolaşımdaki Arz: 19.999.800.000.000

(11 Kasım tarihli veriler, kaynak: Coingecko)

Ayrıca OKEx Earn, 12 Kasım 2021 saat 06:00’da %50 tahmini getiri ile NFT stake hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile NFT stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

İçerik Rehberi

NFT Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, NFT’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NFT miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, NFT’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz NFT miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

Earn ana sayfasına erişmek için bu linki kullanabilirsiniz: https://www.okex.com/tr/earn?channelid=ACE504126

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar