X

OKEx, Spot İşlemler İçin ALCX ve CVX’i Listeleyecek

15:45
26 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

OKEx, spot işlem piyasalarında ALCX ve CVX’in listeleneceğini duyurdu

ALCX ve CVX işlemleri, OKEx‘te aşağıdaki programa göre başlayacak:

  • ALCX ve CVX yatırma işlemleri 26 Kasım saat 10:00’da başladı.
  • ALCX/USDT ve CVX/USDT için spot işlemler 26 Kasım saat 12:00’de başladı.
  • ALCX ve CVX çekme işlemleri 29 Kasım saat 13:00’da başlayacaktır.

Alchemix Finance (ALCX)

Alchemix Finance, kullanıcılara yield-farming ödüllerinde avans sağlayan Ethereum tabanlı merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. Sistem, Alchemix platformuna yatırılan teminatı temsil etmek için sentetik token’lar (örneğin alUSD) kullanır. Yerel token’ı ALCX, Alchemix merkeziyetsiz organizasyonunun üyelerinin yönetim haklarını genişletir.

Alchemix platfurmu “self-repaying loans” ismini verdikleri işlemlerin dokümantasyonunu kolaylaştırmak için bir dizi kasa kullanır. ALCX ile oy kullanmak, topluluk üyelerinin Alchemix işlevselliğini artırma ve Ethereum’un DeFi ekosistemini Alchemix DAO aracılığıyla güçlendirme hedefiyle hazine sermayesinin alıcılarını belirlemesine olanak tanır.

Varlık adı: Alchemix

Kısaltma: ALCX

Toplam arz: 2.393.060

Dolaşımdaki arz: 836.681

(26 Kasım tarihli veriler, kaynak: CoinGecko)

Convex Finance (CVX)

Convex Finance, Ethereum ağında, kullanıcılara Curve’ün artırılmış ödül sistemi aracılığıyla ekstra getiri elde etme fırsatı sunan merkeziyetsiz bir finans protokolüdür. CVX, Convex Finance’ın yerel token’ıdır ve şu anda ödülleri stake etmek için kullanılmaktadır. Gelecekte CVX, platformun yönetim token’ı olarak da işlev görecek.

Varlık adı: Convex Finance

Kısaltma: CVX

Toplam arz: 100.000.000

Dolaşımdaki arz: 38,229,733

(26 Kasım tarihli veriler, kaynak: CoinGecko)

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar