X


OKEx, NFT Marketplace’in Dahil Olduğu Merkeziyetsiz Kripto Ekosistemi DeFi Hub’ı Başlatıyor

22:00
2 Eylül 2021

OKEx, 2 Eylül tarihinde merkeziyetsiz finans ve dijital koleksiyon ürünler için kullanıcı dostu bir portal sunan, merkeziyetsiz dijital varlık ekosistemi olan DeFi Hub’ı piyasaya sürüyor. OKEx’in bu yeni merkeziyetsiz ekosisteminde sunulacak olan ilk ürünler NFT Marketplace ve DeFi Dashboard olacaktır.

DeFi Hub Nedir?

DeFi Hub, OKEx üzerinde merkeziyetsiz yeni bir ekosistem olup, merkeziyetsiz finans ve bölünemez tokenlar (NFT’ler) dünyasına bir portal sağlar. NFT Marketplace’te dijital koleksiyonları satın alabilir, satabilir, işlemlerini gerçekleştirebilir ve mint edebilirsiniz. Ayrıca, farklı blok zincirlerinden ve DeFi protokollerinden gelen dijital varlıkları tek bir yerde görüntülemek ve yönetmek için DeFi Dashboard’ı kullanabilirsiniz.

DeFi Dashboarda Hakkında

DeFi Hub Dashboard, kullanıcı dostu arayüzüyle beraber multi-chain (çoklu zincir), multi-wallet (çoklu cüzdan) ve multi asset (çoklu varlık) gibi işlevlere sahiptir. Kullanıcıların, fonlarını token olarak, likidite havuzlarında tutarak ya da NFT’lerde tutulup tutulmadığına bakılmaksızın varlıklarını birden fazla DeFi protokolü veya blon zincirinde tek bir bakışla görüntüleyebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

DeFi Dashboard şu anda Uniswap, Yearn, Compound, Maker, Aave ve Sushiswap da dahil olmak üzere 24 farklı DeFi protokolünde ve ayrıca OKExChain, OEC ve Ethereum’u da destekler.

NFT Marketplace Hakkında

OKEx NFT Marketplace, NFT’lerin satın alınmasını, satılmasını, mint edilmesini ve içe aktarılmasını destekleyen merkeziyetsiz bir multichain platformudur. Primary (birincil) pazar bölümü, OKEx NFT ekibi tarafından seçilen içerik üreticilerinin derlenmiş bir koleksiyonunu içerir. Primary satışlar sabit bir fiyat veya “en yüksek teklifi veren kazanır” açık artırma yöntemine dayanır.

Primary pazarında satılan NFT’lerin yanı sıra platformda oluşturulan ve dışarı aktarılan diğer bütün NFT’ler, yalnızca “Markets” olarak adlandırılan ikincil pazar bölümünde ticarete açılır. OKEx NFT Marketplace’teki tüm ikincil pazar satışları komisyonsuzdur ve kullanıcılar sadece ağ işlem ücretlerini öderler.

Bunlara ek olarak, kullanıcılar kendi NFT’lerini (yalnızca OEC ve Ethereum’da) “My NFT’s” sekmesinde mint edebilir ve “Markets” sekmesinde satabilir.

OKEx APP – OKEx Twitter – OKEx Resmi Topluluğu

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar