X


OKEx Mobil Uygulamasının Yeni Özelliği: Discover

OKEx, mobil uygulamasında Discover adlı yeni bir alan kullanıma sunuldu. Kullanıcılar piyasa verilerine kolaya erişebilecek. 
13:14
23 Eylül 2021

Dünyanın en popüler kripto para borsaları arasında yer alan OKEx, mobil uygulamasında yeni bir alanı hayat geçirdi. Yapılan açıklamalara göre Discover adı verilen bu yeni alan sayesinde kullanıcılar, tek bir noktadan market verilerine kolayca erişebilecek.

Discover’ın Özellikleri

Kripto para borsasının mobil uygulaması araccılığı ile kullanıcılara sunulan Discover, market verilerinin tek bir alandan kontrol edilmesine imkan tanıyor. Özellikle son zamanlarda piyasa verilerinin büyük önem kazandığı düşünüldüğünde OKEx mobil uygulamasının bu yeni özelliğinin büyük ilgi göreceği ifade ediliyor.

Kullanıcılar Discover özelliği sayesinde popüler kategorileri görüntüleyebiliyor. Popüler kategoriler alanında, çeşitli popüler kripto para birimi fiyatlarındaki değişiklikler görülebiliyor. Ayrıca Discover kullanıcılara, “Dikkate Değer Değişiklikler” adlı bir bölüm de sunuyor. Bu bölümde, 5 dakika içindeki kazançlar ve kayıplar, gerçekleşen büyük alım ya da satım işlemleri ve yeni yüksek ve düşük seviyeler yer alıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Dolayısıyla kullanıcılar bahsi geçen yeni uygulama ile birlikte anlık olarak kripto para fiyatlarını, kripto para fiyatlarındaki değişiklikleri ve önemli alım-satım işlemlerini görüntüleyebiliyor.

Bunlara ek olarak Discover sayesinde OKEx mobil uygulama kullanıcıları, token bilgilerine de erişebiliyor. Token bilgilerinde; kripto para birimine genel bakış, kripto para analizi, benzer kripto para birimleri ve mevcut kripto para biriminin son hareketlerine benzer kripto paraların akıllı önerisi gibi bilgiler bulunuyor.

Öte yandan Discover’da yer alan veri merkezi aracılığı ile kullanıcılar, bir bakışta piyasa durumunu, işlem verilerini, arbitraj fırsatlarını ve diğer verileri görüntüleyebiliyor.

Discover’ın Avantajları

Tüm bu özelliklere bakıldığında kullanıcıların Discover sayesinde oldukça detaylı bilgilere tek bir ekrandan ulaşabilecekleri anlaşılıyor. Bu uygulama sayesinde hem tecrübeli yatırımcılar hem de piyasada yeni olan yatırımcılar kolaylıkla işlem hareketlerine yön verebilir.

Buna ek olarak Discover’ın özellikle kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlandığı ve tüm bilgilere ulaşmanın oldukça kolay olduğu da ifade ediliyor. Dolayısıyla kullanıcılar kolaylıkla anlık verilere, token karşılaştırmalarına ve alım satım fırsatlarına ulaşarak işlemlerini gerçekleştirebilir.

Bunların yanında yapılan açıklamalara göre OKEx mobil uygulamasının kullanıcıları Discover özelliğini kullanabilmek için uygulamayı güncellemeliler. Güncellemenin ardından otomatik olarak Dicover’ın kullanılabilir olacağı belirtiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar