X


OKEx %22 Tahmini Getiri İle MINA Stake’ini Başlatıyor

15:30
13 Temmuz 2021

OKEx, MINA stake hizmetini 14 Temmuz 2021 TSİ 13:00’te başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile MINA stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecek.

İçerik Rehberi

MINA Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler”in üzerine gelerek açılır listeden Kazan‘a tıklayın. Kazan sayfasında, MINA’yı arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz MINA miktarını seçmek için Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Kazan/DeFi’ye dokunun. Ardından, MINA’yı bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz MINA miktarını seçmek için Katıl’a dokunun.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kazan’a erişmek için burayı tıklayın: https://www.okex.com/earn.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar