OKEx Jumpstart’ta WOO, SIS ve RAY Kazanmak İçin OKB Stake Edebilirsiniz

11:14
14 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

OKEx Jumpstart Mining, 14 Aralık 2021 09:00’da başlayacak. OKB sahipleri, WOO, SIS, RAY kazanmak için OKB stake edebilecekler.

Staking Kuralları

 • Woo Network

 • Symbiosis Finance

 • Raydium

Stake Ödüllerinin Hesapanlama Kuralları

 • Stake ödülleri, OKEx Jumpstart Mining’e katılarak elde edilen WOO, SIS, RAY token’larıdır. Stake ödülleri gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve herhangi bir zamanda iade alınabilir.
 • Saatlik Kullanıcı Ödülleri = Stake edilen kişisel OKB miktarı / Stake edilen toplam OKB miktarı * Saat başına yeni piyasaya sürülen token’lar şeklinde hesaplanır.

Örneğin: Kullanıcının stake ettiği OKB miktarı 100 ise ve o sırada stake edilen toplam OKB miktarı 100.000 ise ve saatte piyasaya yeni sürülen WOO miktarı 10.000 ise:

Kullanıcının saatlik ödülleri = 100/100.000*10.000 = 10 WOO olacaktır.

Proje WOO on-chain transfer zamanını teyit ettiğinde, OKEx, WOO yatırma, çekme ve alım satım tarihleri için yeni bir duyuru yayınlayacak.

Stake ve Unstake (Geri Alma) Kılavuzu

Stake süreci:

Adım 1: Mining işlemine başlamadan, OKB’lerinizi Fonlama Hesabınıza önceden aktarın;

Adım 2: OKEx resmi web sitesinde oturum açın ve “Finansal Hizmetler” – “Jumpstart” sekmelerine sırasıyla tıklayın;

Adım 3: Mining işlemi başladıktan sonra “Stake” butonuna tıklayın, işlemde kullanmak istediğiniz OKB miktarını girin ve onaylayın.

2.Geri alma süreci:

Adım 1: Fonlama Hesaplarına dağıtılacak olan stake ödüllerini almak için “Hasat” butonuna tıklayın.

Adım 2: Mining işlemi için kilitlediğiniz OKB’leri herhangi bir zamanda serbest bırakmak için “Unstake” butonuna tıklayın. Yatırılan OKB’ler otomatik olarak Fonlama Hesabınıza iade edilecek.

Tanıtımlar

 • WOO Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını, demokratik erişim ve sıfır veya düşük maliyetle sınıfının en iyi likitidesini sağlayarak birbirlerine bağlar.
 • Symbiosis Finance, tüm Ethereum sanal makinesi (EVM) ve EVM uyumlu olmayan blok zincirlerinde borsa likiditesini toplayan merkezi olmayan çok zincirli bir likidite protokolüdür. Kullanıcıların fonların tek sahibi olarak kalmalarına olanak sağlar ve düşük slipajı korurken, kullanıcıların tüm zincirler arasında token transfer etmesine olanak tanır.
 • Raydium, hızlı işlem, likitide paylaşımı ve getiri elde etmek için yeni özellikler sağlayan Serum merkeziyetsiz borsasının (DEX) ana emir defterinden yararlanan Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa yapıcıdır (AMM).

Hatırlatmalar

 • Stake için sadece Fonlama Hesabındaki OKB’ler kullanılabilir. Lütfen OKB’lerinizi önceden Fonlama Hesabınıza aktarın. Stake edilen OKB’ler kilitlenir ve istendiği zaman serbest bırakılabilir. Stake edilmemiş OKB’ler, Fonlama Hesabında görülebilir.
 • Mining işlemi tamamlandıktan sonra, geriye kalan stake edilmemiş OKB’ler otomatik olarak serbest bırakılacaktır. Toplanmayan ödüller (Harvest) otomatik olarak Fonlama Hesabına aktarılacaktır.
 • Alt hesaplar bu etkinliğe katılamaz.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar