X


OKEx Earn’de 10 Kata Kadar Ekstra Getiri Ödülü Kazanın

11:12
2 Temmuz 2021

Dalgalı kripto para piyasalarında işlem yapmaktan çekiniyor musunuz? OKEx Earn, bekleyen varlıklarınıza esnek ve sabit vadelerde getiri elde etmeniz için bir platform sağlıyor.

Türkiye saati ile 1 Temmuz14:00 ile 11 Temmuz 14:00 tarihleri arasında Earn porgramında yer alan Birikim, DeFi, Staking’e herhangi bir varlık yatıran kullanıcılar, Earn YGO’suna dayalı olarak 10 kata kadar ekstra getiri ödülü kazanacaklar.

Ne kadar erken katılırsanız, o kadar yüksek getiri ödülünün keyfini çıkarırsınız.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Katılım için tıklayınız

OKEx Earn Nedir?*ETH 2.0 Staking, Sushiswap, C2C kredisi, LON staking, KSM&DOT dahil değildir.

Earn, kripto portföyünüzden getiri elde etmenin kullanışlı bir yoludur. Kazanç potansiyeli seçeneklerinizi en üst düzeye çıkarabilmeniz için merkezsiz finans ve staking’in en yüksek getirili seçeneklerini sizlere sunuyor.

Earn’e Nasıl Katılım Sağlanır?

  1. Earn’ü ziyaret edin (https://www.okex.com/earn)
  2. Katılmak için birikim/stake etmek istediğiniz token’ı seçin.
  3. Her gün ekstra getirinin tadını çıkarın

Şartlar ve Koşullar

  1. Katılımın geçerli olması için, kullanıcıların “Register” butonuna tıklamaları ve KYC1 doğrulamalarını yapmaları gerekmektedir.
  2. Ekstra getiriden yararlanmak için, Earn’de yer alan varlıklarınız etkinlik sona erdikten sonra ve ödül dağıtımından önce çekilemez.
  3. Ödül, etkinlik sona erdikten sonra 7 iş günü içinde dağıtılacaktır.
  4. Aynı IP/cihaz kimliği veya para çekme adresi bu etkinlik için geçerli değildir.
  5. OKEx, herhangi bir ihtilaf durumunda nihai karar verme hakkını saklı tutar.
  6. Bu etkinlik MEA bölgesinde yer alan Türkiye, Irak, Mısır, Suudi Arabistan, BAE, Nijerya, Güney Afrika, Angola, Botsvana, Cabo Verde, Kongo, Eritre, Etiyopya, Gabon, Gambiya, Gana, Gine, Fildişi Sahili, Kenya, Madagaskar, Mauritius, Nijer, Sao Tome ve Principe, Güney Sudan, Tanzanya, Uganda, Zambiya, Zimbabve, Cezayir, Bahreyn, Benin, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Fas, Umman , Filistin, Katar, Ruanda, Senegal, Seyşeller, Somali, Togo, Tunus, Yemen, Kosova kullanıcılarına özeldir.
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar