X


OKEx Earn, Yeni Projenin Altıncı Aşamasıyla Flash’ı ve NU Staking’i Başlatıyor

14:26
26 Ağustos 2021

OKEx Earn, 27 Ağustos saat 06:00’da NU Flash Deals’ı başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile NU stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

OKEx Earn, Flash projesinin altıncı aşamasını yakında resmi olarak başlatacak ve ardından katılımlar başlayacak. Flash projesi içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak.

Projenin altıncı aşaması: NU

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Katılım modeli: İlk gelen, ilk hizmeti alır

Katılım zamanı: 27 Ağustos saat 06:00, 2021

OKEx websitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak  erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar