X

OKEx Earn, Yakında Gelecek Olan Projenin İkinci Aşamasıyla Flash’ı Başlatıyor

14:59
23 Temmuz 2021

Yapılan açıklamalara göre OKEx Earn, Flash projesinin ikinci aşamasını yakında resmi olarak başlatacak ve ardından katılımlar başlayacak. Flash projesi içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak.

Projenin ikinci aşaması: SOL

Katılım modeli: İlk gelen, ilk hizmeti alır

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Katılım zamanı: 23 Temmuz saat 06:00, 2021

OKEx websitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayarak işlemlere başlayabilirsiniz.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Kazan/DeFi’ye tıklayabilir ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayabilirsiniz.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar