X


OKEx Earn Projenin Yedinci Aşamasıyla Flash’ı ve KINE Staking’i Başlatıyor

18:59
2 Eylül 2021

OKEx, 3 Eylül saat 06:00’da KINE staking hizmetini başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile KINE stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

İçerik Rehberi

KINE Nasıl Stake Edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, KINE’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz KINE miktarını seçerek Katıl’a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye tıklayın. Ardından, KINE’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin’e ve ardından stake yapmak istediğiniz KINE miktarını seçerek için Katıl’a tıklayın.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

OKEx Earn, Flash projesinin yedinci aşamasını yakında resmi olarak başlatacak ve ardından katılımlar başlayacak. Flash projesi içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak. Daha fazla bilgi için takipte kalınız.

Projenin yedinci aşaması: KINE

Katılım modeli: İlk gelen, ilk hizmeti alır

Katılım zamanı: 3 Eylül saat 06:00, 2021

OKEx websitesi aracılığıyla Flash projesi için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flash Deals” butonuna tıklayın.

OKEx uygulaması aracılığıyla Flash projesi için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flash Deals” butonuna tıklayın.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar