X


OKEx Earn, Aboneliklerin İlk Aşaması Olan Specials Programını Başlatıyor

18:07
15 Temmuz 2021

Yapılan resmi açıklamalara göre OKEx Earn, 16 Temmuz TSİ 06:00’da resmi olarak Specials programını başlatacak ve aboneliklerin ilk aşaması kısa bir süre sonra başlayacak. Specials programı içerisinde çeşitli varlıklar zaman zaman Earn’de mevcut olacak.

Projenin ilk aşaması: MATIC

Abonelik modeli: İlk gelen, ilk hizmet alır

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Abonelik zamanı: 16 Temmuz 08:00 TSİ

OKEx web sitesi üzerinden Speacials’a erişmek için üst menüdeki Finansal Hizmetler bölümünden Earn’ü ve ardından Specials’ı seçebilirsiniz.

OKEx uygulaması aracılığıyla Specials’a erişmek için ana ekrandan Kazan/DeFi’yi seçin ve ardından Specials’ı seçin.

Earn’e buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar