X


OKEx, Chia’nın Yerel Varlığı XCH’yi Listeliyor

OKEx, Chia Network’ün yerel kripto varlığı olan XCH’nin spot ticaret pazarında listeliyor.
12:45
4 Mayıs 2021

OKEx, Chia Network’ün yerel kripto varlığı olan XCH’nin spot ticaret pazarında listeliyor. XCH ticareti aşağıdaki programa göre listelenecektir:

  • XCH para yatırma işlemleri 3 Mayıs TSİ 20:30’da açılıyor.
  • XCH/USDT için spot ticaret, XCH/BTC 3 Mayıs TSİ 21:00’de açılıyor.

Chia Network Nedir?

Chia Network, BitTorrent’in mucidi Bram Cohen tarafından oluşturulan bir blok zinciri ve akıllı işlem platformudur. 2008’de Bitcoin’den bu yana ilk yeni Nakamoto mutabakat algoritmasını uyguluyor. Yoğun enerji harcayan Proof of Work (Emek Kanıtı) protokolleri, yerini zamana ve Proof of Space (Alan Kanıtı) protokollerine bırakıyor.

Varlık adı: Chia

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kısaltma: XCH

Ödüller $100.000 ve 5.000 TiB

XCH’nin bu hafta OKEx’te listelenmesini kutlamak için, OKEx’e XCH yatıran veya alım-satım yapan katılımcılara toplam 100.000$ ve 5.000 TiB dağıtılacaktır.

Etkinlik dönemi: 3 Mayıs TSİ 20:30 – 11 Mayıs TSİ 19:00

Ödül 1: 50.000 USDT paylaşmak için para yatırın

Ödül 2: 50.000$ ve 5.000 Tib kazanmak için para yatırın ve ticaret yapın

Detaylı bilgi için: OKEx

Bu listelemeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, resmi OKEx Telegram (https://t.me/okexofficial_tr) grubu vasıtasıyla veya Destek Merkezi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar