X

OKEx, Axie Infinity’nin Yerel Varlığı AXS’yi Listeliyor

11:42
27 Temmuz 2021

OKEx, spot ticaret piyasasında Axie Infinity’nin yerel kripto para varlığı olan AXS’nin listeleneceğini duyurdu. AXS ticareti aşağıdaki programa göre listelenecektir:

1. AXS para yatırma işlemleri 27 Temmuz saat 10:00’da başladı.

2. AXS/USDT için spot ticaret 27 Temmuz saat 12:00’de başlayacaktır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

3. AXS para çekme işlemleri 28 Temmuz saat 13:00’de başlayacaktır.

İçerik Rehberi

Axie Infinity Nedir?

Axie Infinity, kullanıcıların oyun becerileri ve ekosisteme katkılarıyla token kazanabileceği, ilhamını Pokemon’dan alan bir evrendir. Oyuncular petler için mücadele edebilir, toplayabilir, yükseltebilir ve kendi topraklarında bir krallık kurabilir.

Varlık Adı: Axie Infinity

Kısaltma: AXS

Toplam arz: 270.000.000

Dolaşımdaki arz: 55.260.010

Risk uyarısı: Dijital varlıkların ticareti önemli riskler içerir ve yatırılan sermayenizin kaybolmasına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi göz önünde bulundurduğunuzdan ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye aldığınızdan emin olmalısınız.

Bu listeleme ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa lütfen resmi OKEx Telegram grubu veya Destek Merkezi aracılığıyla iletişime geçmekten çekinmeyin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar