X


OKEx %13.44 Tahmini Getiri ile FTM Stake Hizmetini Başlatacak

10:21
30 Kasım 2021
Okuma Süresi: < 1 Dakika

OKEx Earn, FTM staking hizmetini 30 Kasım 2021, saat 06:00‘da başlattı. Kullanıcılar sadece birkaç tıklamayla FTM’yi stake edebilir ve karşılığında getiri elde edebilirler.

FTM Nasıl Stake Edilir?

Web’ten katılım için: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayınız. Earn sayfasında, FTM’yi arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz FTM miktarını seçerek Katıl‘a tıklayınız.

Mobil’den katılım için: Uygulamanın ana ekranında Earn/DeFi’ye dokunununuz. Ardından,  FTM’yi bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırınız. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz FTM miktarını seçerek Katıl‘a dokunununuz.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar