X


Ödüller Kazandıran WeeFNC Portalı ile Tanışın!

8 ülkede 7 yıl boyunca AR-GE çalışmaları yürüten WeeCoins projesi 2020 yılında hayata geçirildi.
15:49
2 Mayıs 2021

Kripto para piyasasındaki hacim bilindiği gibi her geçen gün artıyor. Çok kısa bir süre içerisinde ciddi paralar kazanabileceğiniz kripto paralar ile kaybetme riskiniz de var. WeeComi sektördeki bu tedirginliği görerek 2013 yılından beri projelerini kazanma odaklı geliştirmeye devam ediyor.

8 ülkede 7 yıl boyunca AR-GE çalışmaları yürüten WeeCoins projesi 2020 yılında hayata geçirildi. 2020 Şubat ayında 0,20 USD ile kendi borsasında işleme açılan WeeCoins, şirketin belirttiğine göre 1 yılda %1650 artış gösterdi.

WeeComi 10 Nisan 2021’de yeni NFT Destekli WeeGold (WG) coin’i piyasaya sürdü. WeeGold açılışının hemen ardından yatırımcıların yeni kazanç merkezi olan WeeFNC kullanıma açıldı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

WeeFNC kripto para işlem merkezinde ödüller kazandıran ve yatırımınızı koruyan sistemler bulunuyor. Saving, Farming ve Staking sistemleri sayesinde yatırımcılar 7/24 yatırımlarını sisteme aktarabilir, çekme talebinde bulunabilir ve ödüller kazanabilir.

WeeFNC Portalı Nedir?

WeeFNC Farming Sistemi: Farming sistemi kısaca kripto para birikimiyle ödüller kazanmanın bir yoludur. Bu sistemde kripto paranızı sisteme yatırır ve kilitlersiniz. Sistem size bunun karşılığında belirli bir yüzde oranında ödül coin kazandırır. Bu sistem genellikle Staking Sistemiyle karıştırılmaktadır. Staking sistemi ise şu şekilde işler:

WeeFNC Staking Sistemi: WeeFNC Staking, kripto para yatırımınızı desteklemek için kurulmuş bir sistemdir. Yatırımınızı WeeFNC sistemindeki cüzdanınıza aktarıp, 30 günden 548 güne kadar kilitlersiniz. Bu kilit sonrasında sistemden paranızı çekemez veya başka bir yere aktaramazsınız. Bu işlem karşılığında ise, mevcut yatırımınızın yıllık oran baz alınarak, %25 – %95 aralığında bir oranda  ek coinler kazanırsınız. Bu süreçte hem coininiz artış gösterir hem de coininiz 1 yıl boyunca değer kazanmaya devam eder.

WeeFNC Saving Sistemi: WeeFNC Saving sistemi Türkiye’de ilk kez WeeFNC Portalında uygulanmaya başlayan bir uygulamadır. Yatırımcılar sisteme coinlerini aktarır. %40 – %50 – %60 ve %70 saving seçeneklerinden birisini seçer. Yatırımcıya, sistemdeki mevcut bakiyesinin, seçtiği saving oranı tutarında USDT ödemesi yapılır. Yatırımcı kendisine ödenen USDT’yi çeker ve istediği gibi kullanır. Bu süreçte sistemde yatırımcının kendi belirlediği yüzde oranında yatırımı kilitlenir. Kullanıcı yatırımını çekmek istediği zaman kendisine ödenen USDT’yi sisteme yatırması gerekir. Alınan ücret sisteme yatırılır kilit açılır ve yatırımcı aylardır değer kazanan yatırımını çekebilir.

WeeFNC Portalında şu anda sadece WeeCoins ve WeeGold ile işlem yapılabilmektedir. Yakın gelecekte Bitcoin, Ethereum ve Tether eklenecektir. WeeCoins ve WeeGold’u WeeSwaps borsasına kayıt olarak kolayca alabilir, hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

WeeFNC hakkında detaylı bilgi için: https://weefnc.com/

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • Muharrem Sabak
    1 hafta önce

    İşte Türkiye’nin ve Türk insanının kripto ile ilgili duymak istediği güzel haberler. Bunun için Weecomi İnternational şirketini tebrik ederim…

    1