X


OceanEx Trading Yarışması Başladı! 

16:00
4 Aralık 2019
Okuma Süresi: 3 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

OceanEx’in paylaştığı son bilgilere göre, 1. yıl kutlamalarıyla birlikte yeni bir ürün olan konsolide sözleşmeler 4 Aralık 2019’da piyasaya sürülecek. Yeni ürününü resmi olarak ve online şekilde kutlamak için OceanEx, MR BILLIONAIRE tarafından başlatılan mevcut simüle edilmiş konsolide işlem yarışmasını da başlattı. Yapılan açıklamalara göre tüm katılımcıların 1.32 milyon OCE’ye kadar ödül kazanma şansı olacak.

Piyasadaki Sorunlar

OceanEx’in yaptığı açıklamalarda mevcut sözleşme piyasası rekabetinin çok şiddetli olduğu ancak bazı önemli sorunların etkili bir şekilde çözülemediği bildiriliyor. Bu sorunlardan ilkinin fiyat istikrarsızlığı olduğu ifade ediliyor. Aşırı piyasa dalgalanmasıyla ilgili riski azaltmak için OceanEx, birçok büyük borsa fiyatını kullanmanın yanı sıra, birden fazla fiyat endeksinden de faydalanıyor.

OceanEx’e göre sorun oluşturan ikinci konu, yüksek kaldıraç fonksiyonunun eksikliği olarak görülüyor. OceanEx, her türlü yatırımcının ihtiyacını karşılamak için 10 ile 100 kaldıraç arasında kaldıraçlı işlem seçenekleri sunuyor. Böylece yatırımcılar az miktarda sermaye ile yüksek kazanç elde etme şansını yakalıyor.

Öte yandan yapılan açıklamalara göre şu anda hem USDT’yi hem de Coin Margin’i destekleyen çok az sayıda borsa bulunuyor. OceanEx de günümüzde yaşanan fiyat dalgalanmalarından etkilenmemek için BTC, ETH, EOS ve VET dahil olmak üzere USDT ve Coin Margin özelliğini de destekliyor. Bunların yanında OceanEx, VET konsolide sözleşmelerini sağlayan ilk platform olduğunu da belirtiyor.

Bunların yanında OceanEx ekibi son adımlarıyla ilgili şunları dile getiriyor:

Kullanıcılara daha iyi bir işlem deneyimi sunmak için OceanEx, üçüncü taraflarla işlem derinliğini paylaşıyor. Ayrıca, platform token’ı OCE sahiplerimiz aynı zamanda, etkin bir şekilde yüksek komisyon indirimleri gibi bir dizi avantajdan da yararlanabiliyor.

OceanEx Hakkında

OceanEx Dijital Varlık İşlem Platformu, güvenli ve oldukça akışkan bir dijital para işlemi piyasası sağlamak için gelişmiş yapay zeka teknolojilerini kullanıyor. Ayrıca platform her türlü yatırımcının ve yatırım stratejisinin ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı kantitatif işlem yapabilen zengin bir dizi yatırım aracı ve ürünü sunuyor. OceanEx, yatırımcılar için daha profesyonel dijital varlık işlemi hizmetleri sunma konusunda kararlı olduğunu ifade ediyor.

Ekibin üyeleri arasında, Morgan Stanley, BNP Paribas, Deloitte, Samsung Electronics Research Institute ve Cisco gibi büyük isimler bulunuyor.

OceanEx official website: https://oceanex.pro/en/

Twitter—https://twitter.com/OceanexOfficial

Telegram—https://t.me/OceanEx_Official

Facebook—https://www.facebook.com/OceanExPROOfficial

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar