X


O Altcoin Patladı! %765.000 Artarak Tüm Dikkatleri Üzerine Çekti

CorgiDoge (CORGI) son 24 saatte %765.000 artarak muhteşem bir fiyat sekansı izledi.
17:47
3 Ağustos 2021

Piyasadaki binlerce kripto para biriminden bu altcoin, bugün inanılmaz bir performans ortaya koydu. CorgiDoge (CORGI) son 24 saatte %765.000 artarak muhteşem bir fiyat sekansı izledi.

CORGI, Uçuşa Geçti

CorgiDoge (CORGI), Binance Smart Chain’de opere edilen bir sabit paradır. CORGI, yatırımcılarına kripto para biriminin değerini ve faydalarını sunmak için blok zinciri teknolojisini kullanır. CORGI’nin konsepti, topluluklara hizmet edenler dahil olmak üzere çevre dostu bir sistem oluşturmaktır. Bunlara gayrimenkul yatırım uygulamaları, e-ticaret platformları da dahildir.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

CorgiDoge, tüm yatırımcılara hitap eden bir kripto para borsası olmak adına yola çıktı. Corgidoge fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0001488 dolardan alım satım işlemi görüyor. Ayrıca son 24 saatlik işlem hacminde %329’luk bir artış var.

Bu inanılmaz fiyat sekansının ardından CORGI, %9000 oranında düşüş yaşadı. CORGI, Coinmarketcap sıralamasında 2853. olarak kayıtlarda yer alıyor. Ayrıca Coinmarketcap’te dolaşımdaki arz ve canlı piyasa değeri henüz mevcut değil. CORGI, 1 katrilyon arza sahiptir.

Bu kripto paraya yatırım yapmak isteyenler bazı borsalarda bu imkanı bulabilirler. Coinbase, UpHold, LBank, PancakeSwap, Hotbit, LATOKEN ve VinDAX platformlarında CORGI alım satımı sunan borsalardır. Birçok kriptodan farklı olarak CORGI’yi fiat para birimleriyle satın alamazsınız. Ancak yine de herhangi bir kripto para borsasından USDT ile bu parayı satın alabilirsiniz.

Şaka Coin’lerin İnanılması Güç Fiyat Hareketleri

Şaka coin’lerden görmeye alıştığımız bu fiyat hareketinin temeli de aslında aynı: Hype. Geçtiğimiz günlerde Dogelon Mars (ELON), kısa sürede %50.000 artmış ve dikkatleri üzerine çekmişti. Kripto para piyasasında şaka coin kolunun oluşmasını sağlayan Dogecoin (DOGE), 0.20 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor. Bununla birlikte Shiba Inu (SHIB), 000006262 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin kopyası projelerde yatırımcıların dikkatli olması gerekir. Hype ile görülen bu fiyat hareketleri kazandırdığı gibi kaybettirebilir de. Yatırımcıların, uzmanların bahsettiği yatırım ipuçlarından yararlanması gerekir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar