X

Nominex Borsası İle Virüse Rağmen Para Kazanmak Mümkün!

10:46
5 Mayıs 2020
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Virüs olsun olmasın insanlar yine de kripto para birimleri ile zengin olmayı istiyorlar. Ancak bu hayal Bitcoin’in 8.000-9.000 dolar seviyesindeki fiyatı ile pek mümkün gözükmüyor ve kripto para piyasasında öyle anlarda para kazanmak oldukça zor. Tabii ki bu Nonimex kripto para borsasını ve bunun dağıttığı ücretsiz ürünleri veya fırsatları bilmeyenler için geçerli.

Nominex’i Özel Yapan Ne?

Nominex hızlı, güvenli ve kullanıcıların parasını depolamak için MultiSig yani çoklu imza teknolojisi kullanan bir kripto para borsası. Borsada çok fazla para birimi çifti ve indikatör bulunuyor.

Ancak Nominex hakkında diğer kripto para borsalarının hiçbirinde bulamayacağınız çok daha ilginç bir detay bulunuyor. Nominex, para kazanmak için inanılmaz sayıda yol ve yöntem sunuyor. Basit alım satım aslında bunlardan sadece birisi olsa da en çok öne çıkan yöntemi değil.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Peki bu herkesin Nominex kripto para borsasında alım yaparak Lamborghini satın alabileceğini mi gösteriyor? Aslında olayı şöyle anlatmakta fayda var. Neredeyse hemen hemen herkes Nominex üzerinde para kazanabilir. Ancak eğer kazancınızın rekor kırmasını istiyorsanız 3 tip kullanıcıdan birisi olmanız gerekebilir. Yani eğer aşağıdakilerden birisini yaparsanız Nominex sizin Lamborghini marka araç satın almak için en iyi şansınız olabilir…

1) Referans Ödüllerini Kullanmak

Nominex üzerindeki referans programı adeta bir şaheser. Diğer kripto para borsalarının sunduğu sadece birkaç referans seviyesinin aksine, Nominex’te “sınırsız” sayıda referans seviyesi bulunuyor.

Program referans seviyeleri oluşturmak için ikili sistem kullanıyor ve bu da referans linki ile 2 kişi getirenin 1. seviye, 4 kişi getirenin 2. seviye, 8 kişi getirenin 3. seviye olmasını ve devam etmesini sağlayacak şekilde işliyor. Bu sayede, sizin referans linkiniz ile borsaya katılan birisi yeni bir ortak eklediğinde, o yeni kullanıcı da sizin referans seviyenizi arttırabilir ve sizin için ödül kazanabilir. Eğer bu size kafa karıştırıcı geldiyse Nominex’in internet sitesinden detaylı açıklamayı inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz gereken en önemli şey ise sonuç. Bu yöntem sayesinde sınırsız referans geliri elde edebilirsiniz. Hiçbir salgın hastalık da sizi daha fazla kazanmaktan alıkoyamaz.

2) Risksiz Yarışmalara Katılmak

Nominex yakında bir yarışma maratonu düzenlemeye hazırlanıyor. Söz konusu etkinlikte günlük alım satım turnuvaları olacak ve bunların her biri 24 saat sürecek. Biten turnuvanın hemen arkasından yenisi başlayacak.

Koronavirüs salgınının yayıldığı ve bütün piyasaların çöktüğü bir zamanda neden alım satım yarışmalarında paranızı risk etmek isteyesiniz ki? Ancak Nominex’in farkı burada da kendisini belli ediyor. Bu yarışmalarda aslında hiçbir şeyi riske etmiyorsunuz.

Nominex bu yarışmaları demo hesaplarında gerçekleştiriyor. Herhangi bir katılım ücreti, teminat veya risk bulunmuyor. Borsa size 10,000 dolar değerinde sanal USDT veriyor ve siz de işlemlere başlıyorsunuz.

Eğer kazanırsanız kazandığınız paranın belirli bir yüzdesini bu sefer gerçek USDT ile elde edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra biraz da NMX token’ı (bunun hakkında detaylı bilgi altta yer alıyor) alabiliyorsunuz. Yarışmadan aldığınız bu para ile alım satıma devam edip kazancınızı elinizde tutabilirsiniz. İsterseniz ve yeterince gelir elde ederseniz ödülü bile elinizde tutabilirsiniz. Detaylı bilgi için burayı tıklayın.

3) Giveaway’leri Takip Etmek

Nominex yarışmalarla eş zamanlı olarak kendi token’ı NMX’i de piyasaya sürecek. Bu token’lar borsada çok fazla avantaj sağlayacak. Örnek olarak eğer referans ödemesini NMX ile alırsanız %10 bonus, işlem ücretlerini NMX ile öderseniz ise %50 tasarruf elde edeceksiniz.

Nominex, kullanıcılara ticari hacimlerine göre her gün belirli bir oranda bedava NMX verecek. Ne kadar fazla işlem o kadar fazla bedava token. Piyasaya çıkışın ilk aşamasında NMX ile olan işlem ücretlerinizde %100’e kadar para iadesi de alabiliyorsunuz. Eğer yukarıdaki üç şartı karşılıyorsanız Nominexe girip para kazanabilirsiniz.

Ama önce aşağıdaki anketi doldurup doğru cevapları bilirseniz Nominex’ten yarışma ödülü kazanabilirsiniz: https://www.survio.com/survey/i/T6E2V7K6G2N4W6L6O

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar