X

Noel’in İlk Günü Bamboo Token IEO’su İle Geliyor!

11:22
21 Aralık 2020

BambooDeFi kripto para sektörüne giriş yapmaya hazır ve 25 Aralık tarihindeki İlk Borsa Arzı ile bunu başlatacak. Etkinlik CHAINX platformunda yapılacak ve bir ay sürecek. Ekibin 1 ay planının arkasındaki sebep ise olabildiğince fazla kripto para yatırımcısının bundan faydalanması.

Merkezsiz finans, bankaların sunduğu hizmetlerin merkezsiz ve çok daha avantajlı bir hali olarak tanımlanabilir. DeFi sistemleri üçüncü partiler olmadan, bütün veriler şifrelenerek çalışır. İşlemler sadece siz ve karşınızdaki kişi tarafından bilinir ve başka kimse buna dahil olamaz. Bu da özgürlük, bağımsızlık ve hayatınız boyunca istediğiniz her şeyi beraberinde getirmekte.

BambooDeFi projesi ise şu an için en çok umut veren projelerden birisi konumunda. Peki proje yatırımcılar için tam olarak neler hazırladı?

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

IEO’dan Nasıl Bamboo Token Alabilirsiniz?

Bamboo tokenlerinizi almak için sadece Trust Wallet, MetaMask veya Walletconnect cüzdanlarını bağlamanız gerekiyor. Proje ERC-20 tabanlı geliştirilmekte.

  • 25 Aralık tarihinden 5 Ocak tarihine kadar: Bamboo token fiyatı be 0.30€ olacak.
  • 6 Ocak tarihinden 16 Ocak tarihine kadar: fiyat 0,40 € olacak.
  • 17 Ocak tarihinden 30 Ocak tarihine kadar: fiyat 0,50 € olacak.

IEO aşamasına rağmen fiyat oldukça uygun. Etkinlikten sonra BAMBOO tokenin dokuz işlem çifti yani USDT, USDC, DAI, WBTC, ETH ve daha niceleri ile işlem görecek.

BambooDeFi Projesinin Arkasında Kim Var?

BambooDeFi projesi İspanyol şirket Nexxyo Labs tarafından kripto paraları herkesin daha kolay erişimine sunmak için geliştirildi. Bu amaç aynı zamanda finansal olarak bağımsız bir gelecek fikrini de kolaylaştırmakta.

Bu projeye kendini adamış 14 geliştirici ve yaratıcı üye ile yola koyulan şirket, video oyunlarından web tasarımlarına ve iş uygulamalarına kadar birçok alanda başarılara imza attı. Her projenin mükemmel olması gerekiyor ve şirket DeFi alanındaki bu adımında da benzer bir hedefe sahip.

Kripto paraların kullanımını çok daha fazla yaygınlaştırmak için şirketin Bamboo tokenleri için eşsiz bir kart yaratma hedefi de var. Bunların yanı sıra AuroraCryptoMachines ile ortaklık imzalandı ve bu kartlar sayesinde herhangi bir ATM’den tokenlerinize erişebileceksiniz.

Bütün bunlar oldukça umut veren olumlu gelişmeler.

Daha fazlasını öğrenmek ve böylesine umut veren bir projeyi sosyal medyadan takip edebilmek için aşağıdaki linklere göz atın. Yeni etkinlikler ve kampanyalar bu linkler üzerinden paylaşılabilir.

Blog – Twitter

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar