NFT Araba Yarışı Oyunu Serisi: King Speed

15:55
26 Kasım 2021
Okuma Süresi: 4 Dakika

Pratik yapma, yarışma ve araba parçalarını yükseltme ile KingSpeed, sadece bir NFT araba yarışı oyunundan daha fazlası olduklarını ifade ediyor. Ayrıca King Speed NFT oyun endüstrisinde yükselen bir yıldız olduklarını da dile getiriyor. KingSpeed IDO’su 3 gün sürece ve 30 Kasım’da Krystal Go’da, 1 Aralık’ta Game Station’da, 2-3 Aralık’ta Oxbull’da başlayacak.

King Speed Nedir?

Proje Apocalypse fikrinden esinleniyor ve gelecekte dünyanın koşullarının depremler, tsunamiler, volkanik patlamalar gibi sık sık meydana gelen doğa olayları ile daha kötü hale geldiği bir ortam tasarlıyor. King Speed’in yarış turnuvaları, farklı hava koşullarına ve arazilere dayanabilecek en iyi ve yakıt açısından en verimli arabaları bulmak için düzenleniyor.

King Speed oyuncuların, yaratılan devasa ve sürekli genişleyen bir yarış dünyasında diğer oyunculara meydan okumak için NFT arabalarını ve ekipmanını kullandığı, Free-to-play ve Play-to-earn blok zinciri tabanlı bir yarış oyunudur. Kingspeed’de kullanıcılar; Arabalar, Karakterler, Dişliler ve Yarış Pistleri dahil olmak üzere nadir dijital öğeler toplayabilir. Oyuncu, koleksiyonlarını yarışa katılmak, rekabet etmek ve ödüller kazanmak için kullanabilir ve oyunu oynamaya başlamak için ücretsiz bir ortak araba talep edebilir.

KingSpeed’in Özellikleri

  • Free To Play: KingSpeed, hem ücretsiz oyunu hem de kazanmak için oyna modellerini oyun sisteminde birleştirmeyi, herkesin başlangıçta NFT’leri edinmek için büyük miktarda para ödemek zorunda kalmadan Kingspeed oyununu oynamaya başlamasını sağlamayı hedefliyor. Tüm kullanıcılara aynı temel istatistiklere sahip basit ve genel bir NFT araba talep etme ve kullanma imkanı veriyor.
  • Çoklu Oyun Modu: KingSpeed oyunculara, Zamana Karşı Deneme, Çok Oyunculu Yarış, 1-1 Yarış Modu ve Günlük görev dahil olmak üzere 4 farklı mod arasından seçim yapma imkanı sunar. Kullanıcı tercihlerine bağlı olarak, yarışmak için 4 oyun modundan zorluklar üstlenebilirler.
  • Tahmin Sistemi: Oyuncular yarıştan önce başka bir oyuncuya karşı tahminde bulunabilirler. Yarış bittiğinde, kazanan arabayı doğru tahmin eden oyuncu tüm token’ları kazanacaktır.
  • Kiralama Sistemi: NFT’lerin sahipleri, kullanılmamış varlıklarını pasif gelir oluşturmak için kiraya verebilirler. Yeni, nadir veya güçlü NFT’leri deneyimlemek isteyen ancak satın alamayan oyuncular, NFT’leri bir süreliğine kiralayabilirler.

KingSpeed Token

Token Adı: KingSpeed Kristal

Sembol: KSC

Blockchain: Binance Akıllı Zinciri (BSC)

Toplam Arz: 200.000.000 KSC

TGE’de Piyasa Değeri: 216.666 dolar

Sözleşme: Güncelleniyor

Token türü: Yönetim

King Speed Token Dağılımı

Bu özel satış sırasında, 1,2 milyon dolara eşdeğer 30 milyon token satıldı..

Halka açık satış turunda, 6 milyon tokene eşdeğer %3 satılacak.

Ayrıca topluluklarında yaklaşık 300 destekçiden oluşan bir Elmas El Topluluğu oluşturmaya adanmış %2’si bulunuyor. Bu, projenin daha fazla kişiye yayılmasına yardımcı olacak önemli bir güç görevi görecek.

Ekibin ve danışmanın token kısmı da 24 ay boyunca doğrusal olarak 6 ay boyunca tamamen kilitlenecek. Böylece yatırımcılar KingSpeed projesinin istikrarından emin olabilecekler.

Yol Haritası, Takım ve Partnerler

Kasım sonu ve Aralık başında proje IDO’ya gidecek. Ardından, bu Aralık ayında NFT Araba, Staking Sistemi ve Web oyununu piyasaya sürecekler.

Öte yandan çekirdek ekip, uzun yıllara dayanan deneyime sahip oyun, blok zinciri, sanat tasarımı, kripto ve pazarlama sektörlerinde isimleri barındırıyor. Ayrıca proje şu anda, piyasadaki saygın ortaklar tarafından destekleniyorlar ve Dext Force, Kyber Alumi Fund, Au21, Maven Capital gibi bazı büyük isimler tarafından onay almış durumda.

IDO Bilgileri

KingSpeed, özel tur için başarılı bir şekilde 1,2 milyon dolar topladı ve IDO’yu hazırlamak ve PCS’de listelemek için acele ediyor. Proje, Krystal Go (30 Kasım), Game Station (1 Aralık) ve Oxbull’da (2 Aralık) IDO’ya gidecek.

WebsiteTwitterMedium –  FacebookTelegram Official GroupTelegram AnnouncementYoutube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar