X


Narkasa ve Altcointurk İşbirliklerini Duyurdu!

20:00
14 Şubat 2021

Türkiye’deki güvenilir kripto para alım satım platformlarından Narkasa.com, kripto para topluluğu Altcointurk ile güçlerini birleştirdiğini duyurdu!

Narkasa, sosyal borsa olma hedefiyle yola çıkarak Altcointurk işbirliğiyle tüm kullanıcı ve kripto paraları merak eden kullanıcılarla 7/24 iletişim halinde olmak için bir çok proje başlatıyor! Güçlerini birleştiren iki marka, artık Kadıköy’de kripto para dünyasının base’inde Altcointurk l Narkasa Academy’de kripto para ile alakalı bir çok çalışmaya destek verecek.

Narkasa, güvenlik sıralamasında Türkiye’de 1. sırada dünyada 47. sırada yer alan, yeni ve iddialı bir kripto para alım satım platformudur. Türkiye’den globale açılıp sektöre öncülük etmek isteyen bir platform olmayı hedefliyor. 156 ülkeden kullanıcısı bulunan Narkasa, bu hedefte yol alırken her zaman kullanıcı memnuniyetini en önde tutup, Altcointurk iş birliği ile de tüm kullanıcılarıyla temas halinde kalarak sosyal bir borsa olma amacını gerçekleştiriyor.

Altcointurk, kripto para sektörüyle ilgilenen tüm bireylerin finansal farkındalık kazanmasını ana hedefi olarak belirlemiş “iyi insan, iyi iş” fikriyle yol alan kripto para topluluğudur. Finansal eğitim ve öğretimi koşulsuz desteklediklerinin altını çizen Altcointurk ekibi, partneri Narkasa ile ortak hizmet verdikleri Altcointurk l Narkasa Academy’de kripto parayla ilgilenen tüm bireylerin Temel ve Teknik analiz bilgileri edinebilmeleri için gerekli tüm çabayı göstermeye hazır olduklarını bu iş birliği ile belirtiyorlar!

Altcointurk l Narkasa Academy’de de bu eğitimleri almak isteyen tüm kişilere ücretsiz bir şekilde sunulacağı belirtilmektedir. Türkiye’nin sosyal kripto para platformu Narkasa ve Altcointurk finansal farkındalık amacıyla birçok projeyi hayata geçireceklerini belirtiyor!

Detaylı bilgi için www.narkasa.com web sitesini inceleyebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar