X


Narkasa Tether (TRC20) Yatırma-Çekme İşlemlerinde Ücretsiz Hizmet Sağlamaya Başladı!

00:22
18 Mart 2021

Ocak ayında Türk kullanıcılarına hizmet vermeye başlayan ve o günden bu yana başarılı bir ivme ile devam eden Narkasa.com, hizmet yelpazesini günden güne genişleterek kullanıcılarının memnuniyetini hizmet anlayışının en başında tutuyor!

Yenilikçi bir borsa olarak hayatımıza giren Narkasa, sistemlerini TRON ağı ile entegre ederek kullanıcıların USDT yatırma çekme işlemlerinde daha hızlı, daha kolay ve komisyonsuz transfer hizmeti sunuyor. Bu sebeple, TRC20 ağını destekleyen tüm borsalar ve Narkasa arasında hızlıca transferlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Stabil coinlerin başında gelen Tether (USDT), 2014 yılından beri sektörde yer alıyor. Tüm kripto paraların karşılık paritesi olarak da kullanılan Tether (USDT) markette büyük bir hacme sahip, bu sebeple kripto para piyasalarında en çok transferi yapılan kripto paraların başında geliyor. Bu durumdan dolayı, Tether bir çok blockchain ağıyla entegre olmuş durumdadır, ancak bilindiği gibi TRC20 ağı Tether için transfer ücretlerinin en düşük olduğu blockchain ağıdır.

Ethereum ağında meydana gelen yoğunluk nedeniyle artan işlem ücretleri ve transfer süresi kullanıcıları daha hızlı olan TRON ağına yöneltti. Narkasa bu noktada kullanıcılarının işlemlerini hem hızlı hemde ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeleri için USDT yatırma çekme alternatiflerine TRON ağını ekledi.

Siber güvenlik sıralamasında Türkiye’de 1. sırada dünyada ilk 50 de yer alan Narkasa’dan USDT yatırma çekme işlemlerinizi hem TRC-20 hem de ERC-20 ağı üzerinden güvenle yapabilirsiniz. Cüzdan kısmında Tether yatırma çekme seçeneklerinde TRC-20 ve ERC-20 seçeneklerine erişebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve referans sistemi ile kayıt olup %20 kazanç sağlamak için narkasa.com adresine ulaşabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar