X


Narkasa.com, Kullanıcılarına 1000’er BTT (BitTorrent) Dağıttı!

17:24
15 Nisan 2021

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsaları arasında bulunan Narkasa, BTT listelemesinin ardından BTT dağıtım kampanyası yaptı. 14.04.2021 tarihi 12:30’a kadar Türk Lirası yatırma ve alım satım işlemleri yapmış kullanıcılarına 1000’er BTT hediye ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta BTT listeleyeceğini duyuran Narkasa, 12.04.2021 tarihi saat 00:00 itibariyle BTT yatırma çekme ve 21:00 itibariyle de BTT market işlemlerini kullanıcılarına açtı. BTT market işlemlerinin de başlaması ile birlikte bir kampanya düzenleyerek Türk Lirası yatıran ve al-sat işlemleri yapmış kullanıcılarına 1000’er BTT hediye etti.

Narkasa, Ocak 2021 itibariyle Türk kullanıcılarıyla buluşan global pazarda 156 ülkeden kullanıcısı bulunan yerli kripto para borsası olarak, sektörel gelişmeleri ve güncellemeleri takip ederek kullanıcılarına başarılı bir hizmet sunuyor. 7/24 canlı destek servisiyle her an kullanıcısının yanında olan Narkasa, %100 memnun kullanıcı hedefini ilke edinmiş bir platform. Geçtiğimiz günlerde birçok yeni kripto para listeleyen Narkasa, kripto para listelemelerine de devam edecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kampanyalar için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar