X

Narkasa CHZ (Chiliz) Listeliyor!

11:01
22 Mayıs 2021

Geçtiğimiz ay yeni kripto para listelemeleriyle ve kampanyalarıyla adından bahsettiren Narkasa.com, yakında CHZ listeleyecek!

Platformlarındaki kripto para miktarını hızla artırma hedefinde olan ve detaylı çalışmalar doğrultusunda listelenecek başarılı projelere yer verdiklerini belirten platform,  kripto para listeleme planlarına CHZ’yi listeleyerek devam ediyor.

Listelemede CHZ/TRY ve CHZ/USDT işlem çiftleri seçenekleriyle açılacak  ve 24.05.2021 tarihinde CHZ yatırma çekme işlemleri ve 26.05.2021 tarihinde CHZ market işlemleri başlayacaktır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

CHZ Coin (Chiliz) Nedir ?

Chiliz Socios.com tarafından oluşturulmuş spor, e-spor ve eğlence platformları için kurulmuş ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Spor ve eğlence sektörlerinin yanında bir çok çeşitli sektörle de entegre edilebilir bir sisteme sahiptir. Chiliz spor takımları ve benzeri olan kuruluşların, kendi toplulukları içerisinde bir değişim aracı olarak kullanılacak taraftar tokenları oluşturmalarına olanak tanır. Juventus FC, Paris Saint German ve FC Barcelona gibi büyük futbol kulüpleri önde gelen iş ortaklarındandır.

CHZ Fiyat$0,301256
Chiliz ROI1270.6%
Piyasa Değeri$1.612.223.121
Piyasa Değeri Hakimiyeti%0,09
Ticaret Hacmi$649.796.691
Hacim / Piyasa Değeri0.4039
24s Düşük / 24s Yüksek$0,217067 / $0,362221
7d Düşük / 7d Yüksek$0,268768 / $0,437777
Piyasa Değeri Sıralaması#68

Kaynak : Coingecko

Türk kripto para borsaları arasında öne çıkan Narkasa, bu kripto para listelemelerini kullanıcı talepleri doğrultusunda belirleyerek başarılı projeler üzerinden yol aldığını belirtiyor. Uluslararası kripto para platformu derecelendirme kuruluşu Hacken’ın siber güvenlik sıralamasına göre Türkiye’de 1. sırada bulunan Narkasa, platformlarının ve kullanıcı fonlarının son teknoloji tedbirlerle korunduğunu belirtiyor.

Narkasa Referans Sistemi ile tüm işlemlerinizden %20 kazanç sağlamak ve SHIB alıp satmak için www.narkasa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar