reklamı kapat

NAGA WALLET Görücüye Çıktı

10 Nisan 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Almanya merkezli finansal teknoloji şirketi NAGA dünyanın en hızlı çoklu kripto para cüzdanı NAGA WALLET’ı piyasaya sürdü. Roger Ver, Mate Tokay ve Miko Matsumura gibi kripto para sektörünün güvenilir isimlerinin ICO’suna destek verdiği NAGA, NAGA WALLET’ı yol haritasında belirttiği tarihten önce piyasaya sürerek şirket tarihinde bir kilometre taşını daha kat etmiş oldu.

2015 yılında kurulan NAGA GROUP AG son 15 yılın en iyi performansını gösteren Almanya merkezli IPO (ilk halka arz) olarak Alman Menkul Kıymetler Borsasında rekor kırdı. NAGA hisseleri an itibariyle ilk fiyatına göre yaklaşık %500 artış gösterdi, şirketin toplam piyasa değeri ise 250 milyon doları aşıyor.

Kripto para sektörünün İsviçre çakısı

NAGA WALLET; BTC, LTC, DASH, BCH, ETH, NGC gibi lider kripto paraların ve diğer ERC-20 token’lerinin güvenle depolanabileceği, en son teknolojilerle geliştirilmiş bir kripto para cüzdanı olarak tanımlanabilir. Çok yönlü NAGA WALLET dijital varlık mülkiyeti sorununu çözmede ve kripto paraların geniş kitlelerce benimsenmesi yolunda NAGA platformunun en büyük kozu.

NAGA WALLET kullanıcıları blockchain’deki coin ve token gönderimlerini tam anlamıyla eş zamanlı bir şekilde yapabilir ve fon gönderiminde karşı tarafın cüzdan adresinin bilinmesi dahi gerekmez! Fon gönderilecek kişiye kripto para göndermek için bilmeniz gereken tek şey o kişinin e-mail adresi! Bir dizi karakterin sizi gereksiz yere endişelendirmesine ve doğruluk kaygısına; daha da beteri, kötü niyetli kodlarla adresinizin çalınmasına son!

NAGA WALLET kripto para topluluğu için tek durak bir mağaza işlevi görüyor; yatırımcılara kripto para saklama, gönderme, alma ve değiştirme fırsatı sunuyor. Changelly destekli cüzdanın dahili değiş tokuş hizmeti, geleneksel piyasaların aksine üçüncü parti borsalara ihtiyaç duymaksızın kripto paraların sorunsuz bir şekilde çevrilmesini mümkün kılıyor. Platform içi işlemlerde platformun kendi token’i NGC’yi kullanan kullanıcılar işlem ücretlerini %50 indirimle ödüyor. İşlemlerde geleneksel ağı kullanan kullanıcılar ise %10 indirime hak kazanıyor.

NAGA WALLET her şeyden önce güvenlik ve erişilebilirlik ön planda tutularak geliştirildi. Cüzdan çok faktörlü kimlik doğrulama ve çoklu dil desteği gibi birçok özellik sunuyor.

NAGA WALLET kullanıcısı iseniz kripto para ödemeleri için beklemenize gerek yok. Birkaç saniye içinde arkadaşlarınıza ve diğer NAGA WALLET kullanıcılarına e-mail adreslerini girerek token veya coin transferi yapabilirsiniz.

Bu linkten NAGA WALLET sahibi olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

ETİKETLER