reklamı kapat

NAGA & Ontology Güçlerini Birleştiriyor

4 Mayıs 2018
  • Coin TürkCoin Türk

Kripto para dünyasında önemli gelişmeler yaşanıyor. Bunlardan belki de en önemlisi NAGA ve Ontology projelerinin, yürüttüğü faaliyetleri en üst düzeye çıkarmak için uzun vadeli stratejik partnerlik anlaşması imzalamaları. Son zamanlarda piyasada oldukça dikkat çeken iki şirket, büyüyen finansal teknoloji piyasasına dağıtımlı defter ve akıllı sözleşme sistemlerini kapsayan yüksek performanslı herkese açık blockchain’lerle hizmet veriyor.

Kripto para dünyasının iki yeni kripto para projesi bu partnerlikle uygulama geliştirme, büyüme, iş geliştirme, yeni nesil herkese açık blockchain altyapısı kurma ve dağıtımlı güven ekosistemi oluşturma gibi farklı amaçlar üzerinde çalışmayı planlıyor. Bunun yanı sıra gerçek iş uygulamaları ve senaryoları destekleniyor.

NAGA halihazırda birçok büyük proje üzerinde çalışıyor. NAGA WALLET, NAGA TRADER, NAGA CARD ve NAGA COIN (NGC) bunlardan yalnızca birkaçı. Ontology ortaklığı NAGA’nın gelecek planlarını ve izlediği iş politikasını şekillendirmesine yardımcı olacak. Bunun yanı sıra en büyük kripto ekosistemlerinden biri NAGA, Ontology platformuyla gücüne güç katacak.

NAGA kurucusu ve yönetici müdürü Benjamin Bilski:

Ontology projesi bizi çok ama çok heyecanlandırıyor ve platformla iş birliğimiz sonucunda ortaya çıkacak yeni geliştirmeleri en kısa zamanda duyurmak istiyoruz. Bu partnerliğin NAGA’yı büyüteceğine inanıyoruz.

NAGA kurucusu ve yönetici müdürü Yasin Sebastian Quresh:

Bu partnerlikle birlikte kripto şirketlerinin yeni faaliyetlerde bulunarak verdikleri sözü tutabileceğini tüm piyasaya göstereceğiz ve piyasada bundan sonra her şey farklı olacak. NAGA ve Ontology’nin özenli ve çalışkan oluşu sayesinde yol haritasının çok ilerisinde ürünler çıkaracağız ve bu ürünleri tüm kripto para topluluğunun kullanımına hazır hale getireceğiz.

Mikrofonu bir de Ontology kurucusu Jun Li’ye uzatalım.

NAGA’nın Ontology’nin yeni nesil halka açık zincir altyapısını kullanarak uygulama ekosistemi oluşturacak olması bizi mutlu ediyor. NAGA Group AG (N4G) alanında lider bir Alman finansal teknoloji firması ve Fosun Group ile Alman Menkul Kıymetler Borsasından (Deutsche Börse AG) destek görüyor. Şundan eminiz ki uluslararası piyasayı birlikte daha ileriye götürebiliriz, Ontology ekosistemini genişletebiliriz ve küresel blockchain çalışmalarına öncülük edebiliriz.

Partnerlik tanımı

NAGA global arenada finansal etkinliğini artırmayı ve sektöre öncülük eden en iyi ürünleri geliştirmeyi amaç edinirken, Ontology güven, kimlik, veri değişimi ve yetkilendirme gibi alanlara odaklanıyor. Ontology’nin hedef aldığı sigortacılık, yönetim ve tıp gibi birçok alan bulunuyor. Dolayısıyla geniş kapsamlı bir proje hüviyetine sahip Ontology’nin NAGA ekosisteminde daha çok verimli olacağı ve güven aşılayacağı tahmin ediliyor.

NAGA hakkında

NAGA Group finansal piyasalara, sanal mallara ve kripto paralara odaklanmış halka açık bir Alman finansal teknoloji şirketi. Şirket finansal teknolojinin devrim niteliğindeki uygulamalarının gelişim, marketing ve büyümesini hızlandırmayı ve mevcut finansal sistemin geliştirilmesine aktif olarak katkıda bulunmayı amaçlıyor. “NAGA” sözcüğü Sanskritçede “Kobra Yılanı” anlamına geliyor. NAGA aynı zamanda dünyanın en acı biber cinsi. 2017’de düzenlediği IPO’yu başarıyla tamamlayan NAGA, ICO projesiyle kripto para sektörüne adım attı ve NAGA COIN’i (NGC) geliştirdi.

Ontology hakkında

Ontology’yi yüksek performanslı, herkese açık, çok zincirli yeni bir proje ve dağıtımlı güven işbirliği olarak tanımlayabiliriz. Ontology piyasaya dağıtımlı defter ve akıllı sözleşme sistemlerini kapsayan yüksek performanslı ve herkese açık blockchain’ler sunuyor. Bu blockhain’lerin yapısı gereği, birbirinden farklı herkese açık blockchain’ler farklı uygulamalar için özel olarak düzenlenebilir.

Şirketlerin iletişim bilgileri:

Naga Development Association Ltd.
123 Barrack Road
Belize City
Email: press@naga.com

Ontology
Chloe Fu
Email: contact@ont.io

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.