Reklam

Mycryptoview, 2Key Ortaklığı İle 70 Milyonluk Token Satışı Başladı!

12:25
8 Haziran 2020
Okuma Süresi: 4 Dakika
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Yeni kripto para projesi Mycryptoview, 8 Haziran Pazartesi, bugünden itibaren 2Key ile olan ortaklığı doğrultusunda 70 milyon adet token’ı direkt olarak halka açacak.

Reklamcıların yanı sıra hem bireysel hem de standart yatırımcılar tarafından minimum 0,2 ETH ücreti karşılığında satın alınabilecek olan token’lar, bireylerin, işletmelerin ve organizasyonların ödül karşılığında link paylaşmaları ile birbirleriyle bağlantı kurmalarını sağlayan 2Key platformu üzerinden satışa sunulacak.

  • Yapılacak olan token satışı bireysel yatırımcılar ve reklamcılar için 8 Haziran tarihinde (bugün) başlamıştır.
  • Kullanıcılar 2Key platformuna yönelik bağlantıyı paylaşarak ek token ödülleri kazanabilecekler.
  • Mycryptoview acemi yatırımcılardan uzman yatırımcılara kadar kripto paralara ilgisi olan herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

2Key ile olan ortaklık 1 Haziran tarihinde Mycryptoview’in kendi sitesinde yapılan 200 milyon token satışının devamında imzalandı.

Kullanıcılar satış esnasında token alabilmenin yanı sıra, diğer potansiyel yatırımcılara 2Key bağlantısını paylaşarak ek ödüller de kazanabilecekler. Bu ödüller 2KEY veya DAI kripto para birimleri aracılığıyla çekilebilecek veya diğer kripto paralar ile değiştirilebilecek.

Mycryptoview şu an için beta aşamasında olan ve 2021 yılının başlarında piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir online kripto para platformudur. Site, acemi yatırımcılardan uzman yatırımcılara kadar kripto paralara ilgisi olan herkese hitap edecek şekilde tasarlanmıştır.

Söz konusu platform güvenli ve bilgi verici bir topluluk aracılığıyla bireyleri bir araya getirip toplamayı hedeflemektedir. Bu esnada kullanıcılara çeşitli ürünler hakkında yorum yapma veya diğer kullanıcıların sorularını cevaplama karşılığında token kazanma şansı da verilmektedir. İşletmeler veya influencer’lar da bireysel kullanıcılara uzman tavsiyeleri vererek token kazanabilecek ve buna ek olarak kendi hizmetlerinin reklamlarını da yapabilecekler.

Mycryptoview’in kurucusu Ukeme Inem, bu projenin mevcut kripto para piyasasındaki önemli bir boşluğu dolduracağını düşünüyor. Ünlü kurucu konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“İlk token satışımız için 2Key ile ortaklık imzalamaktan dolayı çok mutluyuz ve bu sitenin tam halini piyasaya sürme yolunda bizim için oldukça önemli bir adım oldu.

Mycryptoview’in konsepti tecrübeli ve tecrübesizin, hali hazırda yatırımı olanın veya kripto para piyasasına ilk defa giriyor olanın eşit derecede hoş karşılandığı bir platform oluşturmaktır. Kripto para konseptini özellikle endüstri içerisinde bu kadar fazla bilgi ve önde gelen isim varken anlamanın ne kadar zorlayıcı olduğunu biliyoruz. 

Bizim eşsiz topluluk platformumuz sayesinde ise kullanıcılar sektörde zaten belirli yatırım kararları vermiş gerçek kişilerden güvenilir geri dönüşler ile bilgiler alabilecekler ve bu esnada kendileri için token ödülü kazanabilecekler. Kripto para birimlerini anlaması zaman alıyor ancak biz Mycryptoview ile beraber kripto paralara yatırım yapmanın ve bunu öğrenmenin eğlenceli ve bilgi verici bir süreç olabileceğine inanıyoruz.”

Mycryptoview (MCV) token satışı 8 Haziran tarihinde 2Key platformu üzerinde başlayacak ve isteyenler buradaki link ile satışa katılabilirler: https://2key.me/MycryptoviewTokenSaleCampaign/qqkLL

Mycryptoview hakkında daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz:  mycryptoview.com

Mycryptoview Hakkında

Mycryptoview kripto parlar hakkında bir şeyler öğrenmek veya tam tersi bilgi paylaşmak isteyenler için oluşturulan online bir kripto para platformudur. Şirketi hedefi dünyanın kripto paralarla ilgili olan bilgisini ve farkındalığını arttıracak bir platform oluşturmak. Proje kripto para sektöründe tecrübeli olan insanları, bilgi arayışında olan insanlarla bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bireyler bu sayede tecrübelerini paylaşabilir ve diğer platform üyelerine yardım edebilirler. İşletmeler ise kullanıcılara kendilerini daha iyi anlatabilirler.

2Key Hakkında

Teknolojinin gücünün pozitif bir değişim yapacağına inanan firma bu sebeple insanlığın en iyi yönlerini ortaya çıkartacak bir teknoloji üretmeye çalışıyor. Şirket insanlara güç vermek ve işletmelerin blockchain tabanlı merkezsiz ve işbirlikçi bir ağ ile ideal hedef kitlelerini bulmalarına yardım etmek için bu teknolojiyi geliştiriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar