MyContainer Kripto Para Ekonomisini Daha Erişilebilir Yapmak İçin PoS Platformunu Açıyor!

09:30
11 Aralık 2019
Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

MyContainer kripto para topluluğu için online otomatik ve masternode (ana ağ düğümü) staking platformunu piyasaya sürüyor. Uzun süredir beklenen bu çözüm kullanıcıların coin alım satımı yapmasını ve stake (biriktirme) modunda ciddi bir kazanç elde etmelerini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Staking platformu, yeni yatırımcılara dijital varlıklarla daha kolay işlem yapabilme imkanı sunarak kripto para kullanıcılarının sayısını da arttırabilir. Platformu kullananlar EUR, USD ve diğer itibari para birimlerini kullanarak kolaylıkla alım yapabilirler.

MyContainer, FIU (Finansal İstihbarat Birimi) tarafından  denetlenmekte olup FVR000557 & FRK000469 numaraları ile kontrol edilebilecek lisanslara kavuşmuştur. Platform kripto para ile itibari para işlemleri sunacak ve asıl plan devamlı olarak platforma yeni kripto paralar ekleyerek kullanıcıların finansal girişimlerini çeşitlendirmelerini sağlayabilmek.

MyContainer buna ek olarak kripto para cüzdanlarının kullanımını arttırıp bunların yönetimine de yardımcı olmayı hedefliyor. Platform blockchain’in gücünü (Proof of Stake + Masternode’lar) sabit gelir elde etmek için kullanacak ve kullanıcılara coin’lerini aynı yerde tutma imkanı sunacak.

MyContainer Nasıl Çalışıyor?

Şu an için MyContainer içerisinde mevcut 40’dan fazla dijital varlık bulunuyor. Bunların sayısının önümüzdeki haftalarda artması beklenirken, kullanıcılar platformdan PIVX, Divi, Energi, Neblio, Polis ve diğer birçok coin ile staking yapabilecek.

Platform masternode staking hizmeti de sunuyor ve her bir ödül bileşik faize ekleniyor. Her bir coin’in farklı konsensüs protokolü olduğu için kazanılan yıllık getiri değişse de, bunun yüzde 1 ile yüzde 149 arasında olduğunu ve bütün yatırım ile ödül elde etmek sürecinin yüzde 100 otomatik olduğunu söyleyebiliriz.

Bu yatırımların bir çoğunun ödül komisyonu (ödül üzerinden alınan kesinti) bulunmuyor ancak elde edilen diğer kazançlar yüzde 9 gibi bir ödül komisyonuna tabi tutulabilir. Bütün işlem ücretleri ise şeffaf olup kullanıcının profilinden görülebilmekte.

MyContainer bir staking havuzunu esas alarak çalışmakta ve bu sayede sınırsız miktarda coin’e sahip kullanıcılar bile bu ödül altyapısından faydalanabilmekte. Bu devrimsel sistem yatırımcıların sahip oldukları coin’ler üzerinden çabucak kazanç elde etmesini kolaylaştırıyor. Kullanıcılar diğer türlü haftalarca ödüllerinin artmasını veya kazanç elde etmeyi beklemek zorunda kalabilirlerdi.

Staking platformu bunların yanı sıra masternode teknolojisini de kullanmakta. Bu teknoloji insanların bir araya gelip bileşik bir şekilde yatırım yapabilmesini sağlıyor. Kullanıcıların bir araya gelip grup avantajını kullanmasını mümkün hale getiren bu altyapı, tek başına yatırım yapmak isteyenler için ise kullanıma açık değil.

MyContainer’ın Avantajları

MyContainer Proof of Stake (hisse ispatı) teknolojisi kullanmakta ve kullanıcılar blockchain tabanlı platformda işlem onaylama yetkisine sahip olmak için kendi coin’lerini yatırmak zorunda. Sonuç olarak da bu yatırımlarının karşılığında ödül alıyorlar ve bu durum iki taraf için de kazan-kazan olarak görülüyor.

Kullanıcı dostu arayüze sahip olan MyContainer, hem giriş seviyesindeki kullanıcılara hem de tecrübeli yatırımcılara hitap etmekte.

MyContainer’ın en büyük avantajlarından birisi birçok coin için paylaşılan masternode staking hizmeti sunuyor olması. Her bir ödül bileşik faize dahil ediliyor ve uzun vadede kazanç üzerinden mükemmel bir fırsat oluşmuş oluyor.

Platform buna ek olarak ödül komisyonlarını ve kesintilerini sadece kazanılan getiriden aldığı için, bu da yatırımcının ana parasını korumasını ve elde ettiği kazancın üstüne daha fazlasını koyabilmesini sağlıyor.

MyContainer’ın bir diğer avantajı ise kripto para sektörüne yeni giren insanların çok az teknik bilgi ile platformu tamamıyla kullanabileceği bir kolaylıkta üretilmiş olması.

Bütün süreç otomatik olduğu için kullanıcıların yapması gereken tek şey bir coin yatırmak ve bakiyenin büyümesini izlemek.

Pasif Getiri ve Ödül

MyContainer platformu üyelerin birbiri ile etkileşim kurabildiği ve risk olmadan pasif getiri elde edebildiği, kripto para meraklılarından oluşan bir topluluk kurmayı hedefliyor. Kullanıcılar ve yatırımcılar her ödülün bileşik faize yani toplu kazanca eklendiği prensibine dayanarak hedeflerini daha da büyütebilir ve yeni hedefler bile belirleyebilir.

MyContainer üzerinde ödül kazanmak oldukça basit. İlk olarak istediğiniz coin’i ilgili MyContainer staking adresine yatırıyorsunuz. Daha sonra yatırımınız otomatik olarak platform tarafından yönlendiriliyor ve ödülleriniz bakiyenize ekleniyor. Bu yöntem herhangi bir zorluk olmadan dijital varlıklarını arttırmak isteyen yatırımcılar için ideal olarak nitelendirilmekte.

Bütün süreç doğrulanabilir, güvenilir ve şeffaf yürütülmekte olup PoS sistemine erişimi olan herkes bütün işlem ID’lerini, hisseleri ve ödülleri görüntüleyebilmekte. Geliştiriciler de yatırımcıların hangi ödülün hangi masternode üzerinden veya staking üzerinden geldiğini görüntüleyebilmesini mümkün kılmak için çalışmalara başladı.

MyContainer’ın Devrimsel Vizyonu

MyContainer’ın arkasındaki ekip bir grup kripto para meraklısı ve endüstri profesyoneli olarak tanımlanabilir. Ekibin temel hedefi ise yeni olan bu kripto para ekosistemine olan erişimi kolaylaştırmak.

Teknoloji geliştikçe içinde yaşadığımız dünyayı da değiştirmekte ve bu durum finansal yatırımların da yerinde saymasını engelliyor. MyContainer yeni kripto para çağına yönelik bir adım atmak isteyenler için güvenli ve kazançlı fırsatlar sunmayı hedefliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar